Prírodná kozmetika - Načítavanie...

ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR
MENU

MENU

DADO SENS Dermacosmetics DOPREDAJ

Prírodná kozmetika - Dado Sens Dermacosmetics

DADO SENS - medicínsky účinok, prírodný základ.

Dnes sa koža stáva súčasťou každodenných problémov. Čoraz viac a viac ľudí trpí sensitívnou, alergickou, suchou alebo problémovou pokožkou. Viaceré vplyvy ako sú slnečné žiarenie, znečistené ovzdušie, škodlivé látky v jedle, ako je genetická predispozícia hrajú pri tom kľúčovú rolu. Našou filozofiou je: “Len zdravá pokožka je krásna pokožka.”

S DADO SENS DERMACOSMETICS sme dosiahli náš cieľ, a to dať pokožke všetko čo potrebuje - z medicínskeho pohľadu, ale na prírodnej báze. Po niekoľkoročnom výskume s dermatológmi sme vyvinuli unikátne pleťové línie určené pre špecifické problémy pleti. Všetky produkty sú založené na prírode. Prírodné ingrediencie, rastlinné oleje a vosky sú vyrobené z tých najkvalitnejších prírodných surovín. Používame čistú termálnu vodu z vlastného prameňa v Schwarzwalde v Nemecku, ktorá je bohatá na minerály a stopové prvky. Odmietame používanie  surovín z mŕtvych zvierat a odmietame testovanie na zvieratách. Produkty sú vhodné pre starostlivosť o citlivú, problematickú pokožku, pre ľudí s alergiou, akné, rosaceou,  psoriázou, atopickou dermatitídou. DADO SENS je expert pre dermakozmetiku. Všetky produkty sú navrhnuté na základe najnovších dermatologických štúdii v úzkej spolupráci s dermatológmi. Účinnosť a pleťová kompatibilita sú vedecky potvrdené.

Pokožka je záležitosťou dôvery, preto sľubujeme, že ponúkame výrobky v najlepšej kvalite, s jasnými  informáciami o ingredienciách a účinkoch.

1 2
Zoradiť podľa:
1 2
Zoradiť podľa: