Ochranný sprej proti modrému svetlu anti-digital ROSE NATURE pre modernú ženu

SKU: 602287
39,90 €

Ochranný sprej proti modrému svetlu s jedinečným účinnným komplexom, ktorý chráni pokožku pred digitálnym žiarením a zanecháva ju hydratovanú, osvieženú a s prirodzeným leskom.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
602287

Ochranný sprej proti modrému svetlu od prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND. Jeho hlavným cieľom je chrániť pokožku pred škodlivými účinkami modrého svetla a stresu, ktoré súvisia s digitálnou technológiou. Okrem toho, produkt ponúka aj osviežujúce a hydratačné účinky, ktoré pomáhajú zanechať na pokožke zdravý lesk.

Sprej obsahuje špeciálny PR³ rastlinný komplex, ktorý pomáha znížiť účinky modrého svetla a chrániť pokožku pred viditeľnými stresovými reakciami ako je začervenanie. Tento komplex taktiež podporuje detoxikáciu buniek, čo môže pomôcť pri predchádzaní predčasnému starnutiu a udržiavať pokožku zdravú a sviežu.

Okrem PR³ komplexu, sprej obsahuje aj olej z olív, ktorý pôsobí ako prírodný antioxidant a pomáha bojovať proti predčasnému starnutiu pokožky, ktoré môže byť spôsobené stresom a digitálnou technológiou. Celkovo je tento ochranný sprej ideálnym produktom pre tých, ktorí trávia veľa času pred obrazovkou a chcú chrániť svoju pokožku pred škodlivými účinkami modrého svetla.

Neobsahuje žiadne minerálne oleje ani deriváty a je vhodný pre vegánov.

Aplikácia:

Na použitie spreja je potrebné ho dobre pretrepať a potom sprejovať z primeranej vzdialenosti na tvár a dekolt.

Podrobnosti
SKU602287
VýrobcaBörlind GmbH.
Write Your Own Review
Hodnotený produktOchranný sprej proti modrému svetlu anti-digital ROSE NATURE pre modernú ženu
Your Rating