Ukážkový anti-aging podľa moderátorky Karin Majtánovej: Aj ona už užíva recept na zaručené spomalenie starnutia pleti...

Ukážkový anti-aging podľa moderátorky Karin Majtánovej: Aj ona už užíva recept na zaručené spomalenie starnutia pleti...

Starostlivosť o pleť
19. Oct. 2021

Mnohí si bez jej tváre reláciu Dámsky klub na Jednotke nevieme ani len predstaviť. Rovnako ako aj jej sympatické kolegyne i ona je zaručeným magnetom na skvelé babské témy. Avšak, v poslednom čase táto členka štebotavej štvorice púta čoraz viac pozornosti. Bolo by od nás hlúpe, keby sme sa tvárili, že ani len netušíme prečo.

Karin Majtánová (vľavo) a Soňa Müllerová (vpravo) ako moderátorky Dámskeho klubu
Zdroj: osobný archív Karin Majtánovej

Karin Majtánová bola prvou Miss, ktorú si Slovensko, ako samostatná krajina, ešte v roku 1993, zvolilo za svoju kráľovnú krásy. A dnes, táto už sympatická štyridsiatnička a mama dvoch detí, sa stala aj jednou z prvých Sloveniek, ktoré otestovali účinky prírodného botoxu, našej certifikovanej a prírodnej rady krémov NATUROYALE System Biolifting od Annemarie Börlind.

Karin Majtánová, prvá MISS Slovensko v roku 1993
Zdroj: osobný archív Karin Majtánovej

Ak aj vy potrebujete kvalitné, prírodné a NEIVAZÍVNE OMLADENIE, a túto špeciálne vyvinutú radu pre EXPRESNÝ ANTI-AGING ste doposiaľ ešte stále nevyskúšali, potom pozorne čítajte. Nasledujúci blog s Karin je pre vás.

Milá Karin. Odkedy ste sa na svojich sociálnych sieťach zdôverili svojim fanúšikom s tým, že kvôli zdravotným problémom prechádzate na lepšiu stravu, je o Vašu osobu obrovský záujem. Vaše úspechy na váhe pozorne sledujú médiá, fanúšikovia Vás prosia o rady. Každý chce vyzerať ako Vy. Prečo ste sa rozhodli pre takúto výzvu?

Poviem to tak ako cítim. Mám 47 rokov a vek môjho metabolizmu mi pri vyšetrení vyšiel na 51. Nečakala som to a fakt, že moje telo starne rýchlejšie ako by malo, ma doslova naštval. Povedala som si dosť, Karin, takto to ďalej nejde.

A to bol moment, ktorý Vás nakopol niečo nekompromisne zmeniť...

Presne tak. A rázne som zmenila výživu svojho tela nielen zvnútra, ale i zvonka. Ale k tomu “zvonka“ sa ešte dostaneme, nakoľko to súvisí práve aj s kozmetikou Annemarie Börlind. Po tých pár mesiacoch s lepšou stravou mám dnes metabolický vek a spaľovanie na úrovni 41 rokov! Rifle, ktoré mi boli na prasknutie, momentálne bez opasku padajú. A to je len jeden z veľmi príjemných benefitov mojej veľkej zmeny, na ktorý sa ľudia, ako ste spomínali vyššie, radi pýtajú.

Budete v tom ešte pokračovať, alebo ste dosiahli cieľ?

Od apríla som zhodila dokopy 14 kíl. Dnes mám ideálnu váhu pre moju stavbu tela, ale na veku metabolizmu a spaľovania sa ešte stále dá ďalej pracovať. Poznám muža po 35ke, ktorý sa správnou výživou svojho tela a nezaťažením svojim metabolických orgánov dostal na vek 18!

Myslíte si, že výživnejšia strava sa môže odzrkadliť napríklad aj na kvalite pleti, nechtov či vlasov? Spozorovali ste niečo také aj vo Vašom prípade?

Dnes už z mnohých vedeckých a lekárskych štúdií vieme, že črevo je náš najväčší imunitný orgán. Ak mu dávame tie správne živiny, dobre stráviteľné a dostatočne vyživujúce, pestujeme si v ňom tie správne priateľské baktérie a mikrobiotické kultúry, potom nemusí toľko “makať“. Ak je v ňom všetko upratané, tak sa to odzrkadlí aj na tom, že nemáme rôzne defekty na tvári, netrápia nás nepekné vyrážky, lámavé nechty, či padajúce vlasy. Takže, áno, som si istá, že v ľudskom tele všetko so všetkým súvisí. Ale takisto som sa za posledné obdobie naučila, že jedna vec je dotovať telo dobre zvnútra, a potom je tu ešte tá druhá - nezabudnúť ho súbežne zásobiť rovnako kvalitne a výživne aj zvonka.

A to sme už pri našej spolupráci.

Vždy som inklinovala k prírodnej kozmetike, no Annemarie Börlind som spoznala len pred troma rokmi, a to vďaka práci. Na jednej strane sa teším, na druhej sa musím priznať, že je mi to úprimne ľúto. Pretože kozmetika tejto kvality a značky je tu už viac ako 60 rokov!

Zdroj: osobný archív Karin Majtánovej

Je pravda, že čím skôr začneme s kvalitnou výživou pleti, čím skôr pochopíme procesy jej fungovania a vyradíme raz a navždy konvenčné, neúčinné a neraz aj zdraviu škodlivé receptúry a produkty, tým menej sa na nás zapíšu rôzne, už potom ťažko odvrátiteľné škody. No vo Vašom prípade sa naše cesty stihli pretnúť ešte včas.

Mali sme na seba asi šťastie. V Dámskom klube mám možnosť spoznávať mnoho odborníkov na najrôznejšie témy, dozvedám sa mnoho praktických a zaujímavých informácií z pravej ruky. Lenže našou úlohou nie je len program moderovať, ale byť tiež vnímavými a aktívnymi ženami, hľadať témy, ktoré trápia a riešia aj samotné diváčky. Nebáť sa za ne opýtať, zistiť dôležité a praktické rady. Zhruba pred tromi rokmi som tak do vysielania hľadala kvalitné informácie z oblasti prírodnej certifikovanej kozmetiky. Tak som natrafila na pani Henrietu Martinkovú z Popradu, ktorá je hnacím motorom Annemarie Börlind na Slovensku a slovenskou spojkou so špičkovými börlindskými laboratóriami. Už po prvom rozhovore mi bolo jasné, že disponuje mimoriadne cennými informáciami. Čo neskôr ocenili aj naše diváčky.

Spomeniete si čo ste vyskúšali od Annemarie Börlind ako prvé?

Bol to krém na ruky. Mám totiž svoju overenú stratégiu. ? Keď sa chcem dozvedieť niečo viac o nejakej kozmetike, obyčajne si medzi prvými vecami objednám krém na ruky. Keď vidím, že už pri takomto základnom a nenáročnom produkte výrobca nešetril na ingredienciách, že emulzia nielen mastí, ale aj skutočne funguje, do hĺbky vyživuje, viem, že bude fantastický aj ostatný tovar.

Lenže nesadlo Vám úplne všetko. Myslím, že môžeme našim čitateľom prezradiť, že Vašej pleti nevyhovovali mastnejšie olejové kúry...

Iste. Kvalitné kozmetické prípravky nemajú všetky jednotvárnu receptúru. Každá je prepracovaná tak, aby pomohla na iný problém a pokryla tak rôzne potreby pleti. Mne nevyhovovali práve spomínané mastnejšie produkty. Boli pre mňa zbytočné. Moja pleť je totiž dostatočne bohatá na lipidy, nepotrebuje toľko premasťovať, ale potrebuje veľmi hydratovať. To som, napríklad, predtým nevedela. Myslela som si opak.

Mnoho žien sa v diagnostike svojej pleti mýli. Žiaľ, taká je naša skúsenosť. Preto bolo nevyhnutné zriadenie bezplatnej linky beauty konzultantky aj na našom webe.

A úplne to kvitujem. Ženám, ktoré pre seba už istý čas márne hľadajú vhodné produkty, chcú investovať do seba a do kvalitnej kozmetiky, no nevedia si samé nájsť skutočne účinné produkty, odporúčam nezanevrieť a nebáť sa nechať si poradiť.

Čo Vás ešte tak najviac prekvapilo?

Že to funguje! Že v prírode dostanete recept naozaj takmer na všetko. Len to čaká na svoje objavenie. Nikdy by som nebola povedala, že kokteil z bielej hľuzovky, sečuánskeho korenia a botanickej kyseliny hyalurónovej bude mať účinok takmer ako botox!

A to sme už konkrétne pri rade NATUROAYAL BIOLIFTING, ktorej ste sa stali aj tvárou.

Áno a chcela by som touto cestou ešte povedať, že ak môžem byť inšpiráciou aj pre iné ženy, dokonca staršie či mladšie ako som ja, som nesmierne poctená. Ďakujem za túto príležitosť.

Karin Majtánová ako tvár radyNATUROAYAL BIOLIFTING

Ale rada NATUROAYL BIOLIFTIG nie je jediná, ktorá dala Vašu pleť do parády, však? Je tu ešte NATUKOLAGEN a Anti-aging nezmývateľnú krémová maska. Ako by ste opísali skúsenosť s týmito receptúrami?

Prípravky konvenčnej kozmetiky s kolagénom, bežne dostupnej v drogériách, som už predtým používala, ale výraznejší efekt som nepostrehla. Až u Annemarie Börlind som našla kvalitný kolagénový doping, ktorý je rozpracovaný na viaceré molekuly, tak, aby bol schopný preniknúť z povrchu kože do viacerých hĺbok. Výsledkom tejto podkladovej bázy, ktorú si dávam niekedy aj miesto bežného denného krému, je mimoriadne pružná, vypnutá a vyživená pleť.

Podobné je to aj v prípade anti-aging masky...

Poviem to opäť tak ako cítim. Až po vyskúšaní tohto skvostu som pochopila čo je to regeneračná maska, ako sa má správať a ako má pleť po jej aplikácii vyzerať. Tá moja je po nej neskutočne hebká a vyhladená. Tým, že sa nezmýva, môže počas noci odovzdať toľko živín, koľko treba.

Keď tu tak sedíme a pozerám na Vás, na Vašu omladenú pleť, v podstate by sme sa to mali byť my, kto by mal vyjadriť vďaku za to, že ste išli do tejto ANTI - AGING kampane. Že ste dôverovali kozmetike a značke Annemarie Börlind. Dosiahli sme spolu presne tie výsledky, ktoré sme aj očakávali. V porovnaní s kvalitou Vašej pleti pred 3 rokmi, keď sme sa videli prvýkrát, je dnes tá Vaša omnoho pevnejšia, pružnejšia, vypnutejšia a vitálnejšia, dokonca zmizli niektoré zbytočné vrásky.

Je dobre vykŕmená, vyživená a omladená, ako ten môj metabolizmus. (smiech) Ďakujem za správne nasmerovanie, tento zážitok prajem všetkým ženám.

Milí
čitatelia,

Karin
Majtánová je jedna z mnohých našich spokojných zákazníčok.
Jej recept na účinné omladenie spočíva v nasledujúcich
kľúčových produktoch: kozmetická rada NATUROAYL BIOLIFTIG,
NATUKOLAGEN a Anti-aging nezmývateľná krémová maska. Výživu
tohto kalibru si môžete dopriať v pohodlí svojho domova
i vy. Samozrejme, s doručením zdarma do 48 hodín.

Využiť
môžete aj bezplatné poradenstvo našej beauty konzultantky, ktorá
Vám s výberom pre váš typ pleti ochotne poradí.