Pýta si vaša pleť viac?

Pýta si vaša pleť viac?

Starostlivosť o pleť
19. Feb. 2019

Vyhladenie vrások, dodanie vlhkosti, upokojenie podráždenia, oživenie mdlej pleti či stiahnutie pórov - naši beauty bojovníci si s tým dokážu okamžite a účinne poradiť.

Prečo by ste si okrem denného, nočného či očného krému, odličovacieho mlieka a ďalších nevyhnutných kozmetických prípravkov mali vziať na mušku aj extra starostlivosť v podobe masiek a koncentrátov? Načo vlastne slúžia a naozaj sa bez nich nezaobídete? V tomto článku vám ich priblížime.

Ako napovedá ich názov a obal, beauty shoty s obsahom vzácnych rastlinných ingrediencií vo vysokej koncentrácii, sú okamžitou injekciou pre vašu pleť. Tieto koncentráty s ľahkou textúrou a krásnou vôňou môžete použiť kedykoľvek, keď si to vaša pleť vypýta. Slúžia na to, aby okamžite a viditeľne riešili problém pleti, ktorý vás aktuálne trápi.

Koncentráty Beauty Shots môžete zaradiť do svojej každodennej rannej rutiny a nanášať ich po očistení a tonizácii pleti pred nanesením krému. Vďaka ich prítomnosti na vašej pokožke bude účinok krému intenzívnejší a zároveň sa vám bude ľahšie nanášať a vstrebávať. Niektoré naše klientky ich dokonca nosia celý deň v kabelke a používajú ich ako S.O.S. pomoc, keď potrebujú pleť okamžite hydratovať, vypnúť či upokojiť.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-intenzivna-starostlivost-beauty-shot-koncentraty

Intenzívne beauty masky sú zasa extra starostlivosťou, ktorou by ste si mali pleť rozmaznávať pravidelne, ideálne raz do týždňa. Doprajú pokožke to, čo jej chýba a postarajú sa o to, že bude pôsobiť žiarivo, zdravo a plná života.

Aj pleťové masky môžete používať samostatne.

Najlepšie im to však ladí, keď Beauty Shots a beauty masky používate spolu, pretože jedny pomáhajú zosilniť účinok druhých.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-starostlivost-o-plet-beauty-masky

Ako ich treba používať?

Po očistení si na pleť najprv aplikujte koncentrát s účinkom, aký potrebujete dosiahnuť. Všetky Beauty Shots majú ľahučkú, „vodnatú” textúru, dobre sa nanášajú, pretože slúžia ako transportéri účinných látok do hlbších vrstiev pleti - v tomto prípade tam privedú vysoko koncentrované látky z beauty masky.

Následnou aplikáciou beauty masky sa účinok náramne zvyšuje a terapia tak pracuje aj hlboko pod povrchom pleti.

Aká kombinácia je pre vás najvhodnejšia?

Ak potrebujete vyhladiť vrásky a línie, vypnúť pleť a celkovo omladiť zrelšiu pleť, siahnite po dvojich Beauty Shot Anti-aging a Anti-aging krémovej nezmývateľnej maske.

S únavou a mdlým vzhľadom vám pomôže okamžitá dávka vitamínov v podobe vitamínového koncentrátu Beauty Shot Vitamin a Vitam DUO maska.

Na podráždenú, začervenanú precitlivenú pleť pôsobí nesmierne upokojujúco Sensitívny koncentrát v spojení so Sensitívnou krémovou maskou. Ukľudní ju, odstráni začervenanie. Táto kombinácia sa dokonca používa aj v kozmetických salónoch po niektorých ošetreniach na upokojenie podráždenej pleti.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-starostlivost-o-plet-senzitivna-kremova-maska-beauty-shot-koncentrat
annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-starostlivost-o-plet-anti-aging-kremova-maska-beauty-shot

Mastnotu, rozšírené póry a akné rieši koncentrát Beauty Shot Skin&Pore Balancer a Čierna maska 2v1, ktoré bojujú proti nadmernej produkcii mazu a vracajú rozhádzanú pleť do rovnováhy. Pokožka zmatnie, póry sa stiahnu a pleť je na dotyk jemnejšia a hladšia.

Vašu vysušenú pokožku doslova zachraňuje kombinácia koncentrátu Beauty Shot Hydro Booster a Hydro gélovej masky. Dajú poriadne napiť pleti, ktorá potrebuje okamžitú, veľkú dávku vlhkosti. Niektoré zákazníčky dokonca zaznamenali po použití koncentrátu Beauty Shot Hydro Booster efekt prirovnateľný k účinkom po aplikácii kyseliny hyalurónovej.

Keď to podčiarkneme a podtrhneme, od istého veku jednoducho základná pleťová starostlivosť nestačí. Ak chcete stále pôsobiť ako dievčatko, s rozžiarenou hebkou pleťou, akú vám okolie bude závidieť, tieto kozmetické vychytávky by vo vašom kozmetickom arzenáli jednoducho nemali chýbať. Viditeľné výsledky zbadáte už po krátkej dobe používania, navyše nádherne voňajú a krásne vyzerajú, takže sa pri ich používaní budete cítiť a vyzerať ako bohyne. Ani nehovoriac o tom, že nezaťažujú vašu pokožku ani túto planétu ďalšou nadbytočnou chémiou.

annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-starostlivost-o-plet-cierna-maska-beauty-shot-koncentrat
annemarie-borlind-prirodna-kozmetika-starostlivost-o-plet-hydro-gelova-maska-beauty-shot-koncentrat