Prírodná dekoratívna kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND: Ako dopadol test 10 žien ? Prekvapila alebo sklamala ?

Prírodná dekoratívna kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND: Ako dopadol test 10 žien ? Prekvapila alebo sklamala ?
7. februára 2020 4 minút čítania
Prírodná dekoratívna kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND: Ako dopadol test 10 žien ? Prekvapila alebo sklamala ?

Ženy podľahli prírodnej kozmetike kvôli jej výnimočným výsledkom. Ale akoby stále nedôverovali prírodnej dekoratívnej kozmetike. Majú pochybnosti, či splní ich požiadavky na krytie, trvácnosť či farbu tak, ako klasická konvenčná kozmetika. My sme sa rozhodli zistiť, ako to s prírodnou dekoratívnou kozmetikou naozaj je. Dali sme otestovať dekoratívnu kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND 10 ženám dobrovoľníčkam. Ako dopadli výsledky? Dokáže príroda konkurovať konvenčnej kozmetike?

Ženy moc nedôverujú prírodnej dekoratívnej kozmetike. Neveria, že prírodný makeup môže kryť nedostatky pleti rovnako ako makeupy konvenčných značiek. Pochybujú, že by mohol vydržať celý deň. Inak to nie je ani s prírodnými rúžmi, púdrami či špirálami. Ale je to naozaj tak?

Rozhodli sme sa otestovať tieto produkty prírodnej dekoratívnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND:

  • anti-aging make up
  • kompaktný make up
  • rúže
  • špirálu

Aké boli reakcie na dekoratívnu kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND?

Ženy príjemne prekvapil dizajn produktov. Priznali sa, že im väčšinou nepáči na prírodnej dekoratívnej kozmetike obal a farebné prevedenie. Tieto kritéria pre nich hrajú významnú rolu pri výbere kozmetiky. Podľa ich slov sa dizajn produktov ANNEMARIE BÖRLIND vyrovná luxusným kozmetickým značkám. Najviac sa im páčil matný sklený obal anti-aging makeupu a jeho praktická pumpička. A ako zhodnotili jednotlivé produkty?

Anti-aging makeup

Anti-aging makeup ANNEMARIE BÖRLIND je tekutý makeup, ktorého úlohou je zakryť viditeľné známky starnutia pleti a zakryť vrásky. Môžete si vybrať zo šiestich odtieňov a jeho najväčším plusom je, že je vhodný pre každý typ pleti.

Ženy ocenili jeho kryciu schopnosť, ktorú označili za strednú. To znamená, že nespraví vám na tvári masku, ale dokáže prekryť drobné nedokonalosti pleti.

Všetky ženy nám o tomto makeupe povedali, že dokáže pleť hydratovať po celý deň. Nepotrebovali ani podkladovú bázu, pretože tento prírodný makeup má schopnosť vyhladiť pokožku. Lucia (29): ,,Na pleti sa perfektne zafixuje a príjemne sa nosí po celý deň. Milujem aj jeho sladkú jemnú vôňu, pôsobí na mňa luxusne!”.

ANNEMARIE_B_RLIND_COLOUR_COSMETICS_ANTI-AGING_MAKE-UP_Internet_9850_1
Anti-aging make up ponúka optimálne krytie, intenzívne vyhladzuje, vyplňuje vrásky, hydratuje a zakrýva nedokonalosti pleti.

Kompaktný makeup

Kompaktný makeup ANNEMARIE BÖRLIND je pre ženy ,,rýchla voľba”. Jeho nanášanie je rýchlejšie a počas dňa ním môžu rýchlo napraviť rôzne nedokonalosti. Dá sa nosiť v kabelke a jednoducho použiť kdekoľvek. Ale stále je to prírodný produkt, tak sa vyskytujú pochybnosti o jeho krycích schopnostiach. Anna (34): ,,Tento makeup ma príjemne prekvapil. Bála som sa, že vytvorí na tvári suchý efekt a len slabo prekryje. Ale kryje tak akurát a je na pleti veľmi príjemný!”. Má vysokú kryciu schopnosť, preto si s ním vystačí veľa žien. Stačí ho už len zafixovať transparentným púdrom a hodiť do kabelky.

Rúž

ANNEMARIE_B_RLIND_COLOUR_COSMETICS_LIPSTICK_Office_9870_1
Prírodný rúž na pery s hydratačnými a regeneračnými vlastnosťami poskytuje intenzívnu farbu, vláčnosť, trvácnosť a komfort pri nosení.

Prírodné rúže patria medzi najdiskutovanejšie produkty prírodnej dekoratívnej kozmetiky. Kvôli ich zloženiu sa vynárajú otázky, či dokážu vydržať na perách celý deň.

Rúže ANNEMARIE BÖRLIND sľubujú hydratáciu a dlhotrvajúci efekt. Obsahujú botanickú kyselinu hyalurónovú, ktorá má hydratovať, ochrániť a poskytnúť anti-aging starostlivosť.

Ako dopadol v testovaní? Jana (37): ,, Milujem výrazné rúže a vyskúšala som ich už desiatky. Preto som od prírodného rúžu veľa neočakávala. Ale tento rúž mi vydržal naozaj dlhé hodiny a ani som ho na perách necítila. Je matný a má naozaj výraznú farbu!” Čo dodať - priemerná žena za svoj život zje asi 7kg rúžu, preto by ste mali dbať na to, aké zložky obsahuje. Príroda jednoznačne svojím zložením vyhráva!

Špirála

Pri špirále je pigmentácia dôležitá. Všetky chceme výrazné čierne riasy, ktoré zvýraznia náš pohľad. Ale dokáže vaša špirála vyživiť riasy a tým podporiť ich rast? Špirály ANNEMARIE BÖRLIND obsahujú jojobový a sezámový olej, ktorý má spevniť riasy. Preto nás zaujíma, ako dopadla táto špirála v teste. Petra (27): ,,Mám veľmi citlivé oči a preto musím byť pri výbere špirály veľmi opatrná. Táto špirála nedráždi oči, neolupuje sa a farba je naozaj intenzívna!”

Súvisiace články