NOVINKA! Náš sortiment nájdete už aj vo vybraných prevádzkach YEME v Bratislave. Zobraziť, kde presne.

Predáva sa viac než Chanel, Sisley či La Mer

Predáva sa viac než Chanel, Sisley či La Mer
20. marca 2023 3 minút čítania
Predáva sa viac než Chanel, Sisley či La Mer

Naša prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND vlani v Nemecku tromfla v predaji mnohé iné luxusné značky.

Prestávame byť ľahostajní. Voči svetu okolo nás i voči sebe samým. Čoraz väčšmi nám záleží na tom, čím kŕmime seba a svoje deti, odkiaľ pochádza oblečenie, ktoré si obliekame a už aj na tom, čo si každý deň nanášame na tvár. Bojujeme za obmedzenie odpadu, snažíme sa čoraz viac vyhýbať jednorazovým plastom a odmietame produkty, ktoré sú testované na zvieratách. Ak existuje prírodná voľba akýchkoľvek produktov, čoraz viac ľudí sa prikláňa práve k nej. A prírodné produkty tej najvyššej kvality, vrátane kozmetiky, trhajú rekordy v predaji. Potvrdzujú to napríklad aj vlaňajšie výsledky predaja kozmetiky v Nemecku.

ANNEMARIE BÖRLIND A KONKURENCIA

Tam minulý rok rapídne narástol predaj certifikovanej prírodnej kozmetiky, pre porovnanie v prvom polroku 2018 sa prírodná kozmetika predávala o 4,7% viac oproti rovnakému obdobiu v predminulom roku, pričom konvenčné značky len o 0,30%. A to je celkom slušný rozdiel.

Zdroj: IRI HANDELSPANEL GESICHTSPFLEGE/-REINIGUNG IN PARFÜMERIEN UND KAUF- UND WARENHÄUSERN (KWH) 1 HJ 2018

Spomedzi značiek prírodnej kozmetiky, pritom v predaji výrazne vyčnievala naša kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND. Ako jediná prírodná kozmetika na tamojšom trhu sa zaradila do TOP 10 najpredávanejších svetových značiek v luxusných nemeckých parfumériách. V predaji dokonca predbehla konvenčné luxusné značky ako Chanel, Sisley či La Mer, keď obsadila v tomto rebríčku 9. priečku. Dokonca sa stala najpredávanejšou prírodnou kozmetikou v Nemecku vôbec, druhé miesto patrilo značke Dr. Hauschka.

Naša prírodná kozmetika sa teší čoraz väčšej popularite nielen v rodnom Nemecku, ale aj u nás na Slovensku a v Čechách. Čoraz viac slovenských a českých žien objavuje jej vysokú kvalitu, preukázateľné účinky a filozofiu, ktorá rešpektuje človeka i našu planétu.

Podľa našich výsledkov predaja kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND najviac kupujete v bio predajniach, na rôznych estetických klinikách či v beauty salónoch, ktoré svojim zákazníčkam poskytujú profesionálne pleťové ošetrenia s našou kozmetikou a rovnako si tu môžu kúpiť naše produkty na domáce použitie.

A v čom spočíva tajomstvo čoraz väčšej popularity našej kozmetiky?

V prvom rade, ANNEMARIE BÖRLIND je kozmetika, ktorá skutočne funguje. Potvrdzujú to dermatológovia, desiatky nezávislých testov aj tisíce spokojných zákazníkov, pre ktorých je ANNEMARIE BÖRLIND jednoducho „love brand.” Je to kozmetika, ktorá sa na nič nehrá a obsahuje len to, čo je uvedené v jej zložení. A to sú - rastlinné ingrediencie. Už 60. rokov totiž rešpektujeme a riadime sa filozofiou našej zakladateľky Annemarie Lindner, že všetko, čo pokožka potrebuje, možno nájsť v prírode. Len čaká na nás, kým to objavíme.

Nie je to však len o krémoch či sérach, ktoré fungujú. Ale o celkovom postoji k našej planéte. Výrobca našej kozmetiky BÖRLIND Gmbh totiž svojou firemnou politikou podporuje trvalo udržateľný rozvoj, ochranu planéty a aktívne sa podieľa na rôznych celosvetových sociálno-ekologických projektoch. Záleží mu na tom, aby sme žili v zdravom, krásnom svete. My i naše deti.

A nie nadarmo sa hovorí, že to, čo dávaš, to sa ti aj vráti.

Súvisiace články