Trendy jesenné líčenie krok za krokom

Trendy jesenné líčenie krok za krokom

Starostlivosť o pleť
06. Oct. 2021

Farebné listy na stromoch ale aj na zemi, sychravé počasie, zriedkavé slnečné lúče. Jeseň je v plnom prúde a s ňou prichádza aj obmena šatníka. Nemôžeme ale zabúdať ani na obmenu nášho líčenia. Zemité farby, výrazné pery, odvážne farebné kombinácie. Na jeseni sú najkrajšie farby a tie by nemali chýbať ani vo vašej líčiacej rutine. To, že je vonku sychravo a depresívne, nemusí platiť aj o vašom líčení. Pozrite si, aké farby a produkty zvoliť pri jesennom líčení.

Správny výber make-upu

Všetky dobre vieme, že základom celého líčenia je make-up. S výraznejšími zmenami počasia naša pleť potrebuje silnejšiu ochranu, než na akú sme boli zvyknuté počas leta. Pri výbere make-upu by ste sa mali zamerať najmä na hydratačný make-up. Náš hydratačný make-up s ľahkou textúrou vám zabezpečí hydratáciu počas celého dňa a zároveň chráni pleť pred vplyvmi okolitého prostredia. Dodáva pleti príjemný pocit sviežosti, čo momentálne je práve to, čo potrebujeme. Pri staršej pleti by sme radi vyzdvihli ANTI-AGING make-up ANNEMARIE BÖRLIND, ktorý chráni pokožku pred starnutím spôsobeným škodlivými environmentálnymi vplyvmi, spevňuje pokožku, čím vytvára dojem mladšej pleti a taktiež zabraňuje strate vlhkosti pleti.

Žiarivá pleť

Naša pokožka je počas jesene kvôli strate slnečných lúčov často až sivastá a preto musíme použiť prípravky, aby sme ju rozžiarili. Náš dokonalý vzhľad môžeme dosiahnuť aj pridaním korektoru. Pre zosvetlenie kruhov pod očami, ktoré nás s kratšími dňami potrápia, naneste o odtieň svetlejší korektor na make-up. Zvýrazniť svoj look môžete aj tak, že pridáte korektor na čelo, nos a bradu. Nezabudnite všetko dôkladne zapúdrovať. Pre žiarivejšiu pleť vám odporúčame použiť náš SUN & BLUSH púder, ktorý kombinuje lícenku a rozjasňovač v jednom. Tento prírodný púder poskytuje zdravý, svieži a rozžiarený vzhľad pleti akoby sme mali stále dostatok slnečných lúčov.

Vyhrajte sa s očami

Jeseň so sebou prináša perfektnú príležitosť na dramatický vzhľad očí. Ak zvolíte neutrálne až zemité odtiene očných tieňov, nebojte sa použiť linku alebo ceruzku a maskaru na výraznejší objem mihalníc. Z našich mono tieňov si viete vyskladať dokonalé zemité líčenie na jeseň. Na celé pohyblivé viečko si vyberte MONO NUDE, do vonkajšieho kútika oka MONO MOCHA, a do vnútorného MONO BEIGE. Ak by ste chceli siahnuť po výraznejšom líčení očí, môžete pridať tehlovú alebo bordovú farbu. Báť sa nemusíte ani horčicovej či zlatej farby na zvýraznenie.

Šťavnaté pery

Ak zvolíte nude líčenie očí, nebojte sa použiť výrazný rúž alebo lesk. Hitom jesene sú vždy sýte odtiene červenej ale taktiež aj tie chladné odtiene od červenej až po bordovú. Pri výraznom líčení očí radšej zvoľte nude rúž, nebojte sa ani jemnej hnedej. Priam dokonalé farby nájdete v našej ponuke, my odporúčame najmä Red Truffle, ROSEWOOD, CASSIS. Ak máte radšej lesky na pery tak zvoľte BRONZE, NUDE a ak ste naozaj odvážne, môžete siahnúť aj po RUBY.