Henrieta Martinková a jej 3 tipy na vianočné darčeky

Henrieta Martinková a jej 3 tipy na vianočné darčeky

HENRIETA MARTINKOVÁ, JEJ TIPY A PRÍBEH
23. Nov. 2020

Vianočné obdobie sa opäť priblížilo a už za pár dní spoločne zasadneme za štedrovečerný stôl s našou rodinou. Všetkých nás ešte čaká niekoľko povinností, aby boli vianočné sviatky dokonalé. Medzi ne patria aj milé nákupy darčekov, ktorými potešíme svojich blízkych. Čím obdarovať svoju partnerku, mamu, sestru? Alebo čím si spraviť radosť pod stromček? Pre vianočné tipy sme boli u Henriety Martinkovej, riaditeľky slovenskej distribúcie značky ANNEMARIE BÖRLIND.

Značka prémiovej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND každý rok prichádza s vianočnými sadami. Snažíme sa pre vás vytvoriť také kombinácie produktov, aby si každá žena dokázala vybrať svoj darček pod stromček, ktorý ju skutočne poteší. Ale myslíme aj na ženy, ktoré milujú výnimočné darčeky, preto je často súčasťou sady limitovaná edícia, ktorá bežne nie je v ponuke.

Ale tento rok sme si dali špeciálne záležať. Vytvorili sme sady s produktami, ktoré dôverne poznáte, a doplnili sme ich novinkami od ANNEMARIE BÖRLIND. Napríklad naša vianočná sada pre milovníčky svetových inovácií. Exkluzívny darček, ktorým potešíte ženu v každom veku! 

Aké sú vianočné tipy od Henriety Martinkovej?

Ale keďže vieme, aké náročné je vybrať darček, ktorý skutočne poteší, opýtali sme sa riaditeľky slovenskej distribúcie ANNEMARIE BÖRLIND, Henriety Martinkovej, na jej vianočné tipy. Nechajte sa inšpirovať! Za roky vedenia tejto prémiovej prírodnej kozmetiky vie, po čom ženy skutočne túžia a čím im zaručene spravíte radosť. Aj keď si hľadáte inšpiráciu na darček pre seba :)

TIP 1: Vianočná sada pre milovníčky svetových inovácií

Začneme vianočnou sadou, ktorou potešíte každú ženu bez ohľadu na jej vek. Vianočná sada pre milovníčky svetových inovácií obsahuje okrem obľúbeného enzýmového peelingu, ktorý používajú aj slovenské celebrity, niekoľko tohtoročných noviniek od ANNEMARIE BÖRLIND. Súčasťou vianočnej sady je aj NATUKOLAGEN fluid a ANTI-AGING očné obklady GOLD. Čiže túto vianočnú sadu môžeme pokojne nazvať aj sadou pre trvalo krásny a mladistvý vzhľad!

Novinka NATUKOLAGEN fluid poskytuje vypnutie a celkové spevnenie pleti. Ako už vyplýva z názvu, obsahuje kolagén získaný z prírodných zdrojov. Konkrétne z  kukuričných, sójových a pšeničných bielkovín v kombinácii s proteínom z bieleho vlčieho bôbu. Táto novinka vám sľubuje posilnenie štruktúry pleti a jej pružnosti.

ANTI-AGING očné obklady GOLD sľubujú vyhladenie vrások v očnom okolí s okamžitým efektom. Ak máte po 30-tke, tieto očné obklady vás rozhodne potešia. Obsahujú totiž komplex aktívnych zložiek štyroch kyselín hyalurónových, ktoré aktivujú produkciu kolagénu v pokožke a okamžite vyhladia očné okolie. 

TIP 2: Krémová anti-aging maska 

Krémovú anti-agingovú masku by si mala dopriať každá žena! Intenzívny anti-aging omladzujúci účinok v kombinácii krásneho dizajnu si bude každá žena strážiť ako oko v hlave ! Používa ju aj samotná Henrieta Martinková.  Krémová anti-aging maska ošetruje zrelú a namáhanú pleť, ktorá potrebuje minimalizovať prejavy starnutia. Vďaka obsahu sečuánskeho korenia má výrazné liftingové účinky s dlhodobým efektom! Za to pistáciový olej sa postará o aktiváciu bunkového proteínu a okamžitú regeneráciu pokožky.

TIP 3: Anti-aging denný a nočný krém SYSTEM ABSOLUTE

Aj vy ste rozmýšľali nad tým, vďaka čomu vyzerá Henrieta Martinková o 10 rokov mladšie, než v skutočnosti je? Je to jej pleťovou starostlivosťou. Súčasťou jej dennej rutiny je anti-aging denný a nočný krém SYSTEM ABSOLUTE, ktorý by poradila každej žene, ktorá sa o seba rada stará a chce vyzerať mlado a fresh. Má totiž výnimočné účinky, vďaka ktorým sa hrdo nazýva anti-aging krémom! Len teraz máte skvelú príležitosť zakúpiť sadu SYSTEM ABSOLUTE na deň alebo sadu SYSTEM ABSOLUTE na noc s darčekom grátis ! 

Anti-aging denný krém SYSTEM ABSOLUTE je intenzívnym ošetrením pleti okolo 40-tky. Obsahuje patentovaný komplex anti-aging látok 3D MATRIX, ktorý ich uvoľňuje do pleti postupne. Tento anti-aging krém obsahuje botanickú kyselinu hyalurónovú a špeciálny extrakt z morských rias, ktoré aktivujú v pleti tvorbu kolagénu a elastínu. To je jeho tajomstvo! Tieto dve látky naša pleť potrebuje na to, aby sa vyhladili vrásky a pleť dokázala udržať vlhkosť. 

Obdarujte sa na Vianoce krásou

Značka ANNEMARIE BÖRLIND tento rok pripravila naozaj výnimočné sady pre každý typ pleti v každom veku. Preto veríme, že vytvoríme radosť a úsmev na tvári nejednej žene. Pretože Vianoce sú o radosti a čase strávenom v kruhu našej rodiny. Objednajte si svoj darček už dnes prežite tie najkrajšie Vianoce !