Darčeková kozmetická sada

5 tipov na vianočné darčeky pre ženy

Starostlivosť o pleť
15. Nov. 2022

Vianočné sviatky sa nám nezadržateľne blížia a každý z nás chce darovať výnimočný darček pre výnimočnú ženu. Odporúčame tieto darčekové balíčky, ktoré potešia, prekvapia a možno aj od dojatia rozplačú. Prečítajte si naše tipy na vianočné darčeky pre ženy.

Prečo vyberáme darčekové kozmetické sady od ANNEMARIE BÖRLIND ?

Každý z nás pri nákupe darčekových sád chce dopriať ten najlepší a najoriginálnejší darček, ktorý skutočne poteší. Ak chcete potešiť manželku, priateľku, sestru, dcéru alebo mamku, tak kvalitná prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND to dokáže.

Je to moderná prírodná kozmetika, ktorá je vyvíjaná pre každú ženu tejto doby. Obsahuje len vysoko kvalitné prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s tradíciou od roku 1959. S certifikátom udržateľnosti CSE – Certified Sustainable Economics patrí ANNEMARIE BÖRLIND medzi svetovo uznávané certifikované prírodné značky, ktoré garantujú nielen čistotu prírodných produktov, ale aj ekologické a trvalo udržateľné postupy v spoločnosti. ANNEMARIE BÖRLIND - Natural Beauty je značka, ktorá o zdravej kráse, ekológii a trvalej udržateľnosti nielen hovorí, je to značka, ktorá tieto hodnoty aj žije. Úcta k prírode a k človeku sa odráža v každom a jednom produkte.

Vianočné darčeky pre mladé dámy

Podľa najnovších prieskumov sa ukazuje, že mladí ľudia vo veku 18 – 30 rokov pri nákupe preferujú kvalitné, moderné produkty, ktoré sú ekologické a šetrné k zdraviu. Toto darčekové vianočné balíčky od ANNEMARIE BÖRLIND rozhodne spĺňajú. Ak nechcete pri nákupe šliapnuť vedľa, stavte na overenú kvalitu a tradíciu a pokrokovosť nemeckej značky zo Schwarzwaldu.

  • Vianočná kozmetická sada PURIFYING CARE pre problémovú pleť

Doprajte ohromujúcu silu prírody! Účinná hĺbkovo čistiaca kozmetická sada so skvelým darčekom a milým prekvapením určená pre problémovú a mastnú pleť. Bohatá starostlivosť v tomto pleťovom programe vám zaistí hydratovanú, matnú pleť bez rozšírených pórov, vyrážok a akné.

darcekova-sada-3
Ak vám záleží na budúcnosti našej planéty, zaručene vás potešia štýlovo, ručne zabalené produkty v krásnom, no zároveň ekologickom darčekovom balení

  • Vianočná kozmetická sada 2 FÁZOVÉ SHAKY mix

Pestrosť prírody nemá hraníc a to odzrkadľuje aj farebná a voňavá ponuka 2- fázových prírodných shakov. Ak milujete nové trendy, kozmetické vychytávky, tak tento darček zaručene rozžiari oči a poteší srdce. Ide totiž o bestselleri značky ANNEMARIE BÖRLIND. Farebná starostlivosť v tomto pleťovom programe vám zaistí hydratovanú, upokojenú, energizovanú a pružnú pleť. Vhodné pre všetky typy pleti od 25 rokov a vyššie. Ideálny darček na Vianoce.

darcekova-sada-shakes
Ak hľadáte originálny darček na Vianoce, tak tento darčekový balíček milo zasiahne city skrytým prekvapením vo vnútri.

  • Darčekové kozmetické sady LL REGENERATION

Veríte, že v prírode je sila ? My áno, zvlášť v darčekových sadách LL REGENERATION pre suchú, dehydrovanú pleť okolo 30- tky. Obsahuje výnimočný patentovaný LL Biokomplex, ktorý dokáže urýchliť regeneráciu buniek, čím pleť bude čoskoro žiariť vitalitou a krásou! Exkluzívny balíček revitalizačných produktov je skvelý darček pod stromček. Osvedčená starostlivosť zaistí hydratovanú, regenerovanú, pružnú a hladkú pleť. Úcta k prírode, našej planéte a úcta k človeku sa odráža v každom a jednom produkte.

ll-regeneration-sada
Produkty z línie LL REGENERATION patria dlhodobo medzi svetové bestselleri značky ANNEMARIE BÖRLIND

Vianočné darčeky pre staršie dámy, ktoré si zaslúžia to najlepšie

Pre dámy, ktoré už majú životné skúsenosti a preskákali si toho v živote mnoho je dôležité, aby mali kvalitné, funkčné pleťové produkty. Od týchto produktov očakávajú viditeľnú zmenu na pleti a ktoré sú bezpečné pre ich ľudské zdravie a zároveň sú ekologické či udržateľné. Dokonale hladká, vypnutá pleť bez vrások a pigmentových škvŕn je snom každej ženy. Ak chcete dopriať to najlepšie z prírody, stavte na vedecký pokrok a majstrovské znalosti prírody ANNEMARIE BÖRLIND v anti-aging produktoch.

  • Vianočná kozmetická sada ANTI-AGING System Absolute

Nechajte prírodu pracovať za vás! Výnimočná anti-agingová kozmetická sada pre normálnu až zmiešanú pleť so skvelým vyhladzujúcim očným krémom proti vráskam. SYSTEM ABSOLUTE ANTI-AGING dokáže stimulovať prirodzenú tvorbu kolagénu v pokožke, čím pleť zanecháva pružnú, vitálnu, vrásky sú eliminované . Výsledkom je dokonalé vyhladenie, hydratácia a výživa pleti.

darcekova-sada-sa-1
Spojenie prírody, najvyššej kvality a dokonalého dizajnu v ručne balených darčekových sadách.

  • Vianočná kozmetická sada BIOLIFTING

Exkluzívna bioliftingová kozmetická sada, je najlepšie majstrovské dielo prírody pre ženu zajtrajška, ženu, ktorá vie aké sú hodnoty v živote dôležité. Ženu, ktorá vie aká je jej vlastná hodnota – ženu, ktorá chce vyzerať mlado, sviežo a zdravo. Teraz už nepotrebuje žiadne náročné estetické zákroky. Prémiová bioliftingová starostlivosť NATUROYALE spája know-how, dlhoročný výskum, inovácie a účinné prírodné ingrediencie prvotriednej kvality, určené pre zrelú pleť.

Dizajn_bez_n_zvu_35_
NATUROYALE BIOLIFTING darčeková sada hydratuje, spevňuje kontúry pleti, vyhladzuje vrásky, liftinguje tvár a zmierňuje pigmentácie. Dielo vedy, prírody a človeka.

Obsahuje prvotriedne anti-aging ingrediencie:

  • Hľuzovku bielu, ktorá má vďaka obsahu B vitamínov a rôznych aminokyselín liftingové účinky a pleť vyplňuje.
  • Sečuánske korenie patrí medzi funkčné anti-aging ingrediencie. Dokáže pôsobiť priamo na svaly, ktoré sú zodpovedné za tvorbu vrások okolo úst a očí.Vďaka účinkom tejto prírodnej zložky sa vaše vrásky vyhladia a zjemnia.
  • Botanická kyselina hyalurónová má schopnosť viazať na seba vodu, čím dlhodobo hydratuje pleť zvnútra a zároveň dokáže chrániť proti útokom voľných radikálov, čo klasická forma kyseliny hyalurónovej nedokáže
  • Morský narcis dokáže nielen zmierniť existujúce pigmentové škvrny, ale aj regulovať vznik nových vďaka tomu, že obmedzuje tvorbu melanínu.
  • Pupkovník ázijský stimuluje prekrvenie pleti, čím sa zlepšuje transport živín a čo je podstatné, že stimuluje tvorbu vlastného kolagénu, čím pokožka začne prirodzeným spôsobom produkovať kolagén ako v mladosti. Pleť odpovie mladším a vitálnejším vzhľadom.