Hľadáte darček ku dňu matiek?

Hľadáte darček ku dňu matiek?

Starostlivosť o pleť
03. May. 2022

Deň matiek je za rohom, takže teraz je najvyšší čas porozmýšľať, čím obdarovať vašu milovanú mamičku. Iste chcete pre ňu to najlepšie, preto hľadanie vhodného darčeka môže byť únavné. Pripravili sme si pre vás výber praktických využiteľných a hodnotných darčekov, ktoré vašej mamke vyčaria úsmev na tvári. Nejde však o zbytočné predmety, na ktoré bude sadať prach.

Každá žena chce byť krásna

Mamy chcú pre svoje deti to najlepšie a nezáleží na tom, či sú už dospelé. Popri svojich starostiach zvyknú samy seba odsunúť na vedľajšiu koľaj. Každá žena potrebuje občas chvíľku pre seba, počas ktorej pookreje, zabudne na starosti a zlepší si náladu. Ideálnym darčekom preto môže byť kvalitná kozmetika. Prinášame vám výber darčekových balíčkov so špičkovými 100 % prírodnými kozmetickými produktami. 

Tip č. 1: Darčekový balíček LL GENERATION

Táto limitovaná sada od certifikovanej prírodnej značky ANNEMARIE BÖRLIND pozostáva z regeneračného denného krému a géla z orosených kvetov. Obidva produkty sú ideálne na suchú pleť bez pružnosti a vitality a vhodné pre ženy vo veku 30+, ktoré potrebujú zregenerovať, spomaliť starnutie, obnoviť bunky pokožky a vyhladiť vrásky.

Regeneračný krém má príjemnú konzistenciu, ľahko sa nanáša a pleti poskytuje optimálnu hydratáciu a vďaka patentovanému bioaktívnemu LL Biokomplexu®, bambuckému maslu, echinacey, vitamínu E a ďalším účinným zložkám chráni pred voľnými radikálmi a postará sa o svieži vzhľad pleti. Ako darček k nemu dostanete gél z orosených kvetov funguje ako 2. krok v starostlivosti o pleť, v podstate ide o sérum a zvlhčovač v jednom. Suchú pleť intenzívne hydratuje a osviežuje. 

Tip č. 2: Darčekový balíček SYSTEM ABSOLUTE

Balíček SYSTEM ABSOLUTEobsahuje anti-aging produkty vhodné pre zrelú pleť, ktorá potrebuje hĺbkovú hydratáciu, vyhladenie vrások, bunkovú obnovu a navrátenie vláčnosti. Ak je vaša mamka staršia a sťažuje sa na vznik vrások a rýchle starnutie, poteší ju regeneračný protivráskový nočný krém s výrazným omladzujúcim a revitalizačným účinkom. Obsah kolagénu a elastínu zabezpečí pevnejší vzhľad už na druhý deň ráno. Ku krému dostanete grátis vyhladzujúci očný krém, ktorý rozmazná očné okolie a vyhladí existujúce línie a vrásky. 

Tip č. 3: Darčekový balíček LL GENERATION

Pokiaľ vaša mama trpí suchou pleťou, v ponuke je ešte jedno darčekové balenie kozmetiky s regeneračným nočným krémom a čistiacim mliekom zadarmo. Krém obsahuje patentovaný bioaktívny LL Biokomplex®, výživný sezamový olej, bambucké maslo, nechtík lekársky a iné ingrediencie, ktoré pleť zregenerujú, vyživia a perfektne zhydratujú. Ako darček k nemu dostanete čistiace mlieko, ktoré šetrne a dôkladne odstraňuje z pleti makeup, mastnotu a nečistoty, zatiaľ čo ju hydratuje a zabraňuje vysúšaniu. 

Potešte svoju maminku kvalitnou prírodnou kozmetikou , nezabudnite na pekný kvet a venujte jej počas Dňa matiek čas a pozornosť.