Ľahký krém Suprem Glow anti-digital ROSE NATURE pre modernú ženu

SKU: 602289
69,90 €

Suprem Glow anti-digital krém je exkluzívny krém proti starnutiu, ktorý zanecháva pokožku žiarivú a vyživenú. Okrem toho bojuje aj proti účinkom modrého svetla. Vhodný aj pre vegánov.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
602289

Suprem Glow anti-digital krém od prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určený na ochranu a posilnenie pokožky tváre a dekoltu. Krém je navrhnutý tak, aby bojoval proti účinkom modrého svetla, ktoré vysiela elektronika, ako sú počítače, telefóny a televízory.

Exkluzívny komplex z ruží PR3 pomáha znižovať účinky modrého svetla, ktoré môže spôsobovať viditeľné stresové reakcie na pokožke. Okrem toho aj podporuje bunkovú detoxikáciu. Gélová textúra pomáha pokožke získať žiarivý a svieži vzhľad, zatiaľ čo anti-aging účinky pomáhajú znižovať výskyt vrások a známok starnutia.

Krém je vyrobený z vysokej kvality ingrediencií, ktoré sú kompatibilné s pokožkou a jeho účinnosť bola potvrdená vedeckými štúdiami. Je vhodný aj pre vegánov.

Aplikácia:

Suprem Glow anti-digital krém je určený na použitie ráno a večer po očistení pokožky tváre a dekoltu. Jeho jemné vmasírovanie pomôže krému lepšie sa vstrebať a zabezpečí optimálnu účinnosť.

Podrobnosti
SKU602289
VýrobcaBörlind GmbH.
Write Your Own Review
Hodnotený produktĽahký krém Suprem Glow anti-digital ROSE NATURE pre modernú ženu
Your Rating