Ľahké nočné regeneračné fluid anti-digital ROSE NATURE pre modernú ženu

SKU: 602291
59,90 €

Ľahké nočné regeneračné fluid anti-digital bojuje proti predčasnému digitálnemu starnutiu, spevňuje a upokojuje pokožku. Vhodné aj pre vegánov.

Dostupnosť: Vypredané
SKU
602291

Ľahké nočné regeneračné fluid anti-digital od prírodnej certifikovanej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určené na boj proti predčasnému starnutiu a starnutiu súvisiacemu so stresom. Tento produkt obsahuje regeneračné kvapky, ktoré udržiavajú hladinu melatonínu v pokožke, čo znižuje účinky modrého svetla a chráni pred viditeľnými stresovými reakciami pokožky. Tento exkluzívny komplex PR³ z ruží podporuje bunkovú detoxikáciu a spevňuje pokožku.

Má vedecky potvrdenú kompatibilitu s pokožkou a účinnosť. Neobsahuje žiadne deriváty minerálnych olejov a je vhodný aj pre vegánov.

Fluid pomáha udržiavať zdravú a pevnú pokožku a zároveň chráni pred predčasným starnutím, ktoré môže byť spôsobené digitálnym svetlom a stresom.

Aplikácia:

Regeneračné fluid sa aplikuje večer na vyčistenú tvár a dekolt. Pre extra starostlivosť pokožky sa môže použiť aj spolu s Supreme Glow krémom.

Podrobnosti
SKU602291
VýrobcaBörlind GmbH.
Write Your Own Review
Hodnotený produktĽahké nočné regeneračné fluid anti-digital ROSE NATURE pre modernú ženu
Your Rating