Prírodná kozmetika - Načítavanie...
ÚČINNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA Výhradný distribútor pre SR a ČR

Pre kozmetičky

ANNEMARIE BÖRLIND

je nemecká kozmetická značka, ktorá ponúka svojim veľkoobchodným partnerom a salónom rozsiahle možnosti spolupráce. Profesionálne kozmetičky vysoko hodnotia, že sa jedná o certifikovanú prírodnú kozmetiku so skvelým zložením, najmodernejším technologickým spracovaním, vysokou účinnosťou a krásnymi kozmetickými rituálmi. Prípravky obsahujú za studena lisované oleje, esenciálne oleje, bylinné extrakty, suroviny z mora, vitamíny a chemicky neošetrenú termálnu vodu z vlastného prameňa bohatú na minerály. Spoločnosť si starostlivo vyberá dodávateľov, je pre ňu dôležité ekologické a etické spracovanie rastlín a férové pracovné podmienky pre ich pestovateľov, čo sa dnes vidí málokde. ANNEMARIE BÖRLIND je spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá podporuje sociálno-ekologické projekty po celom svete. Filozofiou spoločnosti je úcta k prírode a k človeku.

Ponúkame Vám:

 • Odborno – praktické semináre ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty pre kozmetičky predstavujú seminár masážnych techník, rituálov a kozmetického konceptu ANNEMARIE BÖRLIND v salóne.
 • Produktové on-line semináre – predstavujú odborné produktové semináre produktových rád pod vedením konateľky Henriety Martinkovej – uznávanej expertky na prírodnú kozmetiku 
 • FB skupina pre ANNEMARIE BÖRLIND kozmetičky. Viac info na ...........
 • LIVE vzdelávanie na ZOOM-och, kde si ako komunita kozmetičiek budeme pomáhať a odpovedať na otázky
 • Bonusový systém - pre svojich partnerov poskytujeme množstvo benefitov, výhod, poradenstva a podpory (vzorky, testery, uniformy, čelenky, darčeky)
 • Spoľahlivý distribútor značky – slovenská progresívna marketingovo orientovaná firma, ktorá sa zaraďuje na TOP priečky v hodnoteniach medzi svetovými distribútormi ANNEMARIE BÖRLIND
 • Podpora a promo vášho salónu prostredníctvom predajnej mapy na webe a sociálnych sietí - značka ANNEMARIE BÖRLIND aktívne spolupracuje a podporuje profesionálne kozmetické salóny, kliniky, bio predajne na celom území Slovenska a Česka.
 • Zákaznícky servis s obchodno-odborným tímom :

Veronika Boťanská – obchodná manažérka
Kristína Luščonová – produktová konzultantka
Henrieta Martinková – produktová a marketingová školiteľka
Dominika Ondrejíčková – marketing on-line expertka

Sme odborný tím viacerých školiteliek a konzultantiek a každá z nás je odborníčka v danej oblasti a dokopy tak tvoríme dokonalý celok. Pôsobíme na Slovensku a Česku.


Prečo by ste mali s nami spolupracovať?

ANNEMARIE BÖRLIND skutočne funguje

Inovatívny výskum a rešpekt k prírode a k človeku  tvorí kvalitnú prírodnú kozmetiku, ktorej účinnosť a znášanlivosť potvrdzujú aj nezávislé dermatologické inštitúty. Annemarie Borlind predstavuje preukázateľne účinnú prírodnú kozmetiku s viditeľnými výsledkami.

ANNEMARIE BÖRLIND  je oceňovaná

Viac ako 140 vyznamenaní a ocenení kozmetickým priemyslom za inovácie, účinnosť a kvalitu produktov. Nemecký pôvod a viac ako 60 ročná tradícia.

ANNEMARIE BÖRLIND  má široké portfólio produktov na domáce použitie

Produktové rady pre každý typ pleti a každú vekovú kategóriu. Produkty sú prispôsobené individuálnym potrebám pleti, tela ako aj dekoratívnej kozmetiky.

ANNEMARIE BÖRLIND  je mediálne známa a podporovaná

Značka ANNEMARIE BÖRLIND je pravidelne a dlhodobo silne zastúpená aj v mediálnom priestore prostredníctvom lifestylových časopisov, spoluprácou s influencermi, reklamou a TV výstupy, sociálnymi sieťami, PR prácou

ANNEMARIE BÖRLIND  je srdcová záležitosť

Zákazníčky, ktoré prídu do kontaktu s Annemarie Borlind sa okamžite zamilujú a je to láska na celý život. Annemarie Borlind predstavuje radosť pre všetkých zúčastnených, či je to zákazník, dodávateľ alebo kozmetička.

ANNEMARIE BÖRLIND  je ekologická a vegánska kozmetika

Certifikovaná vysoko kvalitná prírodná kozmetika s čistým prírodným zložením, participuje na sociálno-ekologických projektoch po celom svete

 

ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA PROFESIONÁLNA LÍNIA PRE SALÓNY

ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA je výnimočný salónny koncept pre pleť, založený na prírodných produktoch adaptovaných stavu pleti a individuálnym potrebám jednotlivých zákazníkov, preto poskytuje vysokú účinnosť a nezabudnuteľný zážitok. Špeciálne masážne a ošetrujúce techniky s profesionálnou líniou od ANNEMARIE BÖRLIND doplňujú program celého zážitkového konceptu.

Profesionálne produkty na ošetrenie tváre od ANNEMARIE BÖRLIND sú vyrábané v harmónii s prírodou. Obsahujú až do 100% prírodných látok, ktoré jemne a účinne podporujú funkciu kože. Rastlinné látky pochádzajú výhradne z kontrolovaného, organického pestovania rastlín. Všetky prísady v našich produktoch sú zaručene 100% bez toxínov, pesticídov a ďalších znečisťujúcich látok.

Používame iba vysoko kvalitné suroviny: hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje (používame iba bylinné výťažky z prvého lisovania), éterické oleje, bylinné extrakty, prísady z mora  a prvotriedne vitamíny. 

Voda, ktorá je používaná v produktoch ANNEMARIE BÖRLIND pochádza z prameňa “Walter-Lindner-Spring”, ktorý sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku, známym pre jeho liečivú silu. Je bohatá  na minerály ako napríklad draslík, magnézium, kalcium, zinok známych pre ich podporné vlastnosti pre pleť.

Nepoužívame žiadne živočíšne extrakty alebo ropné látky (parafíny). Prísne odmietnutie testovania na zvieratách a geneticky modifikovaných surovín materiálov je jedným z našich dôležitých kritérií. Výsledkom je zdravá a krásna pleť pre všetky typy pleti a vekové kategórie.

Základnou filozofiou značky ANNEMARIE BÖRLIND je :

 • Spojenie vedy a prírody – veríme vo vedecký pokrok pri vývoji inovatívnej a účinnej prírodnej kozmetiky, ktorá funguje
 • Rešpektovanie životných hodnôt – angažujeme sa v sociálno-ekologických projektoch po celom svete (odkiaľ získavame bio suroviny a zároveň dávame ľuďom prácu a vzdelanie), sme spoločensky zodpovedný
 • Úcta k prírode a k človeku – žijeme trvalou udržateľnosťou počas každého dňa vo firme ako aj pri výrobe našich produktov, či výbere dodávateľov

Zistite viac o značke ANNEMARIE BÖRLIND

Ak aj vás zaujala kozmetická značka ANNEMARIE BORLIND Natural Beauty a chceli by ste sa dozvedieť viac, aj o tom ako pracovať s „PROFESIONÁLNOU LÍNIOU ANNEMARIE BORLIND“ vo vašom salóne - stačí vyplniť formulár.