Darčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ pre každú ženu

Hodnotenie:
96%
SKU:10187
35,90 €
Darčekový box “UROB JEJ RADOSŤ“, ktorý ulahodí žene v každom veku. Darček vhodný pre každú ženu, ktorá sleduje nové trendy. Súčasťou balenia sú dve dizajnové kartičky, ktoré sú skvelým spôsobom ako vyjadriť svoje pocity.
Dostupnosť: Vypredané
SKU
10187

Ak hľadáte originálny darček pre ženu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček vôbec nie je jednoduché. Vytvorili sme špeciálnu darčekovú sadu, ktorá obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ pre každú ženu obsahuje:

Darčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ od certifikovanej prírodnej kozmetiky je vhodný pre každú ženu, ako súčasť jej bežného dňa. Doprajte jej pocit sviežosti a hydratácie. Vďaka univerzálnej maskare, ktorá je vhodná aj pre citlivé oči sa darčekovej sade poteší žena každého veku, ktorá sa o seba rada stará.

Predlžujúca maskara 9,3 ml
Dodáva mihalniciam väčší objem, dĺžku a natočenie. Opticky predlžuje a zdvíha mihalnice.

2-fázový aloe vera shake MINI 15 ml
Je plný vitamínov, minerálov a aminokyselín. Má upokojujúci účinok a poskytuje intenzívnu hydratáciu.

2-fázový hylaurónový shake MINI 15 ml
Stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke a efektívne a dlhodobo ju zásobuje vlhkosťou. Vytvára ochranný film, vyplňuje jemné línie a vrásky.

Kozmetická pinzeta
Navrhnutá s osobitným dôrazom na presnosť a jemné špičky, aby umožnili presné trhnutie chĺpkov.

Darčekový box je vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií a na všetky typy pleti.

Balenie pozostáva z darčekovej krabice, pekného výplňového materiálu a uvedených produktov. Súčasťou balenia sú dve kartičky: jedna s láskavým odkazom a druhá, určená pre váš osobný text, kde môžete napísať láskyplné vyznanie, slová povzbudenia alebo jednoducho len vyjadriť svoju náklonnosť. Obe kartičky sú vyrobené z kvalitného papiera a majú krásny dizajn (vid fotografie v galérii produktu). Celé balenie darčekového boxu je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt. Rozmer: 21x14,5x4,2 cm.

Vlastnosti:

Intenzívne hydratuje pokožku a chráni ju pred stratou vlhkosti.
Účinne vyplňuje jemné línie a nerovnosti pleti.
Kompatibilita maskary testovaná oftalmológmi.

Vedeli ste, že?

Annemarie Lindner, zakladateľka značky, bola neobyčajne cieľavedomé dievča, ktoré si uvedomovalo neľahké pomery vo svojej rodine a túžila čo najskôr zarábať sama na seba. Hoci jej doba nepriala, nabrala odvahu a už ako 15 ročná pracovala ako praktikantka v továrni.

OPÝTALI SME SA 10 ŽIEN NA ANNEMARIE BÖRLIND. AKÁ BOLA ICH ODPOVEĎ?

Podľa prieskumu by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Táto značka je vnímaná ako vysokokvalitná kozmetika, ktorá by urobila radosť skoro každej žene.

viki_2_

Volám sa Viktória Kossuthová a mám na starosti projekt GIFT BOX, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktuje ma emailom na obchod@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 918 614 797. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10187
VýrobcaANNEMARIE BÖRLIND
Balenie28x28x15 cm
EAN3424682210187
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ pre každú ženu
Your Rating