Darčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ pre každú ženu

Hodnotenie:
100%
SKU:10187
35,90 €
Darčekový box “UROB JEJ RADOSŤ“, ktorý ulahodí žene v každom veku. Darček vhodný pre každú ženu, ktorá sleduje nové trendy.
Dostupnosť: Skladom
SKU
10187

Ak hľadáte originálny darček pre ženu na každú príležitosť, ste tu správne. Nájsť ten najlepší darček vôbec nie je jednoduché. Vytvorili sme špeciálnu darčekovú sadu, ktorá obsahujú revolučnú, nadčasovú, no zároveň modernú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá obsahuje unikátne prírodné ingrediencie bez obsahu sporných látok s myšlienkou úcty k prírode a úcty k človeku. Doprajte silu prírody v tomto unikátnom darčeku. Darujte jedinečnosť spojenú s užitočnosťou, to je darčekový box kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Darčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ pre každú ženu obsahuje:

Predlžujúca maskara 9,3 ml
Dodáva mihalniciam väčší objem, dĺžku a natočenie. Opticky predlžuje a zdvíha mihalnice. Vhodná aj pre citlivé oči.

2-fázový aloe vera shake MINI 15 ml
Je plný vitamínov, minerálov a aminokyselín. Má upokojujúci účinok a poskytuje intenzívnu hydratáciu.

2-fázový hylaurónový shake MINI 15 ml
Stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke a efektívne a dlhodobo ju zásobuje vlhkosťou. Vytvára ochranný film, vyplňuje jemné línie a vrásky.

Kozmetická pinzeta
Navrhnutá s osobitným dôrazom na presnosť a jemné špičky, aby umožnili presné trhnutie chĺpkov.

Balenie pozostáva z pekného výplňového materiálu, hore uvedených produktov a kartičky s milým odkazom, ktorý zasiahne všetky zmysly. Celé balenie darčekovej sady je navyše ekologické, spĺňa všetky nároky na BIO produkt a pravidlá cirkulárneho hospodárenia. Rozmer: 21x14,5x4,2 cm.

Vlastnosti:

Intenzívne hydratuje pokožku a chráni ju pred stratou vlhkosti.
Účinne vyplňuje jemné línie a nerovnosti pleti.
Kompatibilita maskary testovaná oftalmológmi.

Vedeli ste, že?

Annemarie Lindner, zakladateľka značky bola neobyčajne cieľavedomé dievča, ktoré si uvedomovalo neľahké pomery vo svojej rodine a túžila čo najskôr zarábať sama na seba. Hoci jej doba nepriala, nabrala odvahu a už ako 15 ročná pracovala ako praktikantka v továrni.

Podľa prieskumov by prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND potešila ako darček 9 z 10 opýtaných žien. Považuje sa za vysoko kvalitnú prémiovú kozmetiku a urobila by radosť skoro každej žene.

Darčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ od certifikovanej prírodnej kozmetiky je vhodný pre každú ženu, ako súčasť jej bežného dňa. Doprajte jej pocit sviežosti a hydratácie. Vďaka univerzálnej maskare, ktorá je vhodná aj pre citlivé oči sa darčekovej sade poteší žena každého veku, ktorá sa o seba rada stará.

Darčekový box je vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií a na všetky typy pleti.

Darčeky pre firmy

V prípade ak vás zaujala naša ponuka darčekových boxov pre zamestnancov a obchodných partnerov, máme pre vás pripravené extra výhody:

Žiaden minimálny odber

viac info >

U nás neexistujú žiadne podmienky minimálneho odberu.

Množstevné benefity

viac info >

Pri nákupe 10 kusov rovnakého produktu vám pribalíme 1ks navyše ZADARMO. Rabat 10+1 ZADARMO platí pre akýkoľvek darčekový box z kategórie.

Individuálny prístup

viac info >

Vyskladáme darčekové balíčky na mieru podľa vašich preferencií, dodáme na vami určenú adresu a vytvoríme personalizované odkazy do balíkov.

Jednoduchý nákup na firmu

viac info >

U nás môžu nakupovať živnostníci, malé aj veľké firmy. Každý zákazník, ktorý pri registrácii online nákupu uvedie IČO svojej firmy.

annemarie-borlind-gift-boxy-lenka-bolcarova

Volám sa Lenka Bolcárová a mám na starosti projekt DARČEKOVÉ BOXY, darčeky pre firmy. Svoju prácu milujem a som si istá, že našimi darčekovým boxom urobíte obrovskú radosť a zároveň vyjadríte úctu a vďaku svojmu zamestnancovi, či obchodnému partnerovi. Myslím, že každá dobrý zamestnanec si zaslúži darček, a to nielen na Vianoce. Kontaktuje ma cez formulár nižšie, prípadne mi napíšte na bolcarova@borlind.sk alebo rovno zavolajte na +421 905 251 518. Budem sa tešiť.

Podrobnosti
SKU10187
VýrobcaBörlind GmbH.
Balenie28x28x15 cm
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčekový box „UROB JEJ RADOSŤ“ pre každú ženu
Your Rating