Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

13. decembra 2021 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Vianočné sviatky sa nám nezadržateľne blížia, a s nimi prichádza aj predvianočný stres z kupovania darčekov. Keďže Vianoce majú byť hlavne sviatkami pokoja a príjemného času stráveného s rodinou, vymysleli sme balíčky, ktoré vám pomôžu si užiť tieto sviatky bez zbytočného stresu. Či už hľadáte darček pre manželku, priateľku, sestru, dcéru alebo matku, v tomto článku ho určite nájdete.

Či už hľadáte balíček na unavenú, suchú, problematickú, mladistvú pleť alebo pleť s vráskami. Ak neviete aký typ pleti má osoba, ktorú chcete obdarovať, alebo nemáte možnosť to zistiť máme, pre vás riešenie v podobe univerzálneho balíka, ktorý je špeciálne vyskladaný tak, aby sedel každej dáme.

Univerzálna sada pre všetky typy pleti

Začneme balíkmi, ktoré potešia bez ohľadu na to aký typ pleti má obdarovaná osoba.

Vianočná kozmetická sada UNIVERSAL

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Ponúka produkty pre všetky typy pleti. Obsahuje krém na ruky, ktorý zachráni suché ruky v každom ročnom období, teraz v zime sa to zvlášť hodí. Medzi povinnú zimnú výbavu každej ženy určite patrí aj kvalitný balzam na pery a krém na pleť. Vybrali sme vami osvedčený Pura Soft Q10 protivráskový krém. Posledným produktom v tejto sade sú intenzívne kapsule, ktoré viditeľne vyhladia, spevnia a zregenerujú pokožku.

Kozmetická sada body & mix skin shake pre všetky typy pleti

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Ponúka líniu BODY CARE, ktorá predstavuje revitalizačnú čistiacu a spevňujúcu starostlivosť pre pokožku tela pri zachovaní jej prirodzenej sviežosti. Z tejto línie sme vybrali 2 produkty, ktoré by mala mať každá žena u seba doma, a to deo sprej a telový olej. Pridali sme k nim obľúbené 2-fázové shaky predstavujúce starostlivosť o pleť podľa jej aktuálnych potrieb. Energizer z pomarančových kvetov doplní pleti energiu, rozjasní ju a zabezpečí jej jednotný tón. Aloe vera shake dopraje pleti upokojenie a hydratáciu.

Energetická sada pre unavenú a mdlú pleť

Ak viete, že sa daná dáma často sťažuje, že jej pleť je unavená a potrebovala by doplniť energiu, tak môžete vybrať tento balíček.

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu
Kozmetická sada VITAMIN FRESH

Kozmetická sada VITAMIN FRESH obsahuje Intenzívnu DUO masku, ktorá pleť revitalizuje, obohatí vitamínmi a povzbudí. Každú dámu určite potešia aj Anti-aging obklady gold, ktoré sú ideálne ako intenzívna starostlivosť o pokožku v očnom okolí a navyše poskytujú okamžitý efekt! Posledným produktom v tejto sade je Vegánsky olej na pery v odtieni Orange Blossom, ktorý dodá perám hodvábny lesk a krásnu prirodzenú farbu.

Sada pre mladistvú pleť

Kupujete darček pre dámu v období 20 až 30 rokov? Ak jej pleť nie je veľmi dehydrovaná alebo problematická táto sada bude určite vhodná.

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu
Kozmetická sada ENERGYNATURE System Pre-Aging

Kozmetická sada ENERGYNATURE System Pre-Aging, je určená pre dámy vo veku 20-30 rokov, ktoré potrebujú extra dávku energie a sviežosti a zároveň istú mieru ochrany pred predčasným starnutím. Táto sada obsahuje 2 najdôležitejšie produkty v dennej starostlivosti a to Energynature denný krém, ktorý pleť dokonalo hydratuje a stimuluje produkciu kyseliny hyalurónovej v pleti a Energynature čistiaci gél, ktorý pleť dokonalo vyčistí a dodá jej dávku energie. K týmto produktom sme pridali aj Revitalizér z ružových kvetov, ktorý zabezpečí pevnejší vzhľad pokožky, lepšiu elasticitu a novú vitalitu.

Sada pre problematickú pleť

Tento darček poteší každú dámu, ktorú trápia vyrážky a drobné nedokonalosti pleti.

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Kozmetická sada Purifying pre problematickú pleť obsahuje základné produkty v starostlivosti o pleť, ktoré účinne zbavujú pokožku nečistôt a pomáhajú ju chrániť pred ich opätovným vznikom. Čistiaci gél, pleťový krém, roll on na vyrážky či krycia tyčinka sú produkty, ktoré budú využívané každý deň. Dámy určite poteší aj bonus k týmto produktom v podobe 2-fázového Aloe vera shaku, ktorý dodá starostlivosti o pleť nový rozmer.

Sada pre suchú pleť s potrebou hydratácie

Tento balíček je vhodný pre dámu, ktorá má viditeľne suchú pleť. Spoznáte to aj tak, že dáma s takýmto typom pleti má často na pleti suché miesta alebo šupinky.

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Vianočná hydratačná sada Aquanature System Hydro ponúka hydratačné produkty špeciálne vyvinuté pre suchú a dehydrovanú pokožku. Obsahuje gélovú masku, ktorá dodá extra hydratáciu pleti, balzam na pery pre pravidelnú ochranu pier, hyaluronové hydratačné obklady na oči, ktoré poskytujú prvú pomoc proti unavenému očnému okoliu a 2-fázový hyalurónový shake, ktorý pleť vyhladí, udržiava v nej hydratáciu a priaznivo pôsobí na dlhodobú regeneráciu pleti.

Sada pre zrelú pleť s vráskami

Pre dámy, ktoré trápia vrásky máme sady s anti-aging produktami.

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Kozmetická sada ANTI-AGING ponúka luxusnú anti-aging krémovú masku, ktorá robí s pleťou hotové zázraky na počkanie. Vďaka jej zloženiu poskytuje pleti okamžitý liftingový účinok a dlhodobý efekt redukcie vrások. Pridali sme aj Enzýmový peeling v inovatívnej práškovej forme, ktorý čistí pokožku a výrazne ju zjemňuje, vyhladzuje a omladzuje. V tejto luxusnej sade si nájdete aj darčekpodobe oleja na pery v odtieni Wild Berry, ktorý dodá perám lesk a šťavnatý vzhľad.

Tipy na Vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia nejednu ženu

Doprajte obdarovanej dáme luxus v podobe kozmetickej sady a luxusnými produktami línie NATUROYAL, ktorý je špeciálne vyvinutá pre zrelú pleť. Táto sada obsahuje základne produkty ako je čistiaci krém, System Biolifting denný krém, System Biolifting očný krém, ktoré dámy priam milujú. Určite si zamilujú aj našu novinku Zlaté NARA kapsule na pleť, ktoré dodávajú pokožke vitálny jas, zachovávajú vlhkosť pokožky a posilňujú kožnú bariéru. Navyše táto sada obsahuje aj darček v podobe Rúža na pery v odtieny Red Truffle, vďaka ktorému dosiahnu dámy vzrušujúce večerné líčenie.

Veríme, že vám tento článok pomohol vybrať dokonalý darček a prežijete tak predvianočné obdobie bez zbytočného stresu.