Chcete viditeľný anti-aging účinok hneď teraz a bez čakania? Máme pre vás skvelé tipy

Chcete viditeľný anti-aging účinok hneď teraz a bez čakania? Máme pre vás skvelé tipy

26. októbra 2020 Off Od AnnemarieBorlind.sk


Veríme, že sa o svoju zrelú pleť poctivo staráte a doprajete jej tú najlepšiu prírodnú starostlivosť. Medzi top anti-aging produkt našich zákazníčiek patrí Anti-aging maska, ktorá je veľmi praktická, nezmýva sa a teda je veľmi obľúbená a zároveň účinná. Vedeli ste, že vďaka správnej doplnkovej starostlivosti o vašu pleť dokážete dosiahnuť ešte lepšie výsledky? A to doslova na počkanie? Nech sa páči, tú su naše tipy
.

3 KROKY pre mladistvé vyžarovanie

Anti-aging krémová maska na celú noc 

Každá z nás od ANNEMARIE BÖRLIND po 35-tke nedá dopustiť na túto anti-aging krémovú masku! Presne ju vystihujú tieto vlastnosti – je to prírodný lifting a skrášlenie na počkanie! Anti-aging krémová maska obsahuje prírodné liftingové zložky, sečuánske korenie a pistáciový olej, ktoré patria medzi vysoko účinné anti-aging ingrediencie. Poskytujú pleti intenzívne ošetrenie a liftingový efekt + dlhodobú redukciu vrások.  Živicové šťavy z pistácie znovu aktivujú bunkový proteín a regeneráciu podporných vlákien v spojivovom tkanive. Komplexne tak pôsobia proti starnutiu. 

Chcete viditeľný anti-aging účinok hneď teraz a bez čakania? Máme pre vás skvelé tipy

Anti-aging krémová maska je výnimočná v tom, že je nezmývateľná. Môžete ju nechať pôsobiť pokojne celú noc a ráno sa tešiť z liftingového výsledku. Ako ju správne používať tak, aby ste dosiahli rýchle a viditeľné účinky? 

Dôležité je správne pripraviť pleť. Dôkladne ju vyčistite enzýmovým peelingom. Nechajte ho pokojne pracovať jednu minútu na pleti a potom ho umyte teplou vodou. Následne naneste päť kvapiek BEAUTY SHOT Revitalizeru a nakoniec si aplikujte anti-aging krémovú masku. Nechajte ju pôsobiť celú noc. 

Koncentrát anti-aging pre lepší transport aktívnych látok do hĺbky pleti 

Aký koncentrát sa hodí k vašej starostlivosti o zrelú pleť? Odporúčame koncentrát so sečuánskym korením a pistáciovým olejom BEAUTY SHOT Revitalizer, ktoré sú známymi prírodnými anti-aging ingredienciami. BEAUTY SHOT Revitalizer predstavuje okamžitú dávku vysoko koncentrovaných a mimoriadne účinných anti-aging ingrediencií pre vašu pleť. Je to taký malý zázrak.

Na jednej strane poskytuje koncentrovanú starostlivosť aktívnych anti-aging látok, na druhej strane zosilňuje účinky následnej anti-aging starostlivosti. Či už ide o denný alebo nočný krém, prípadne pleťovú masku, intenzívny anti-aging koncentrát BEAUTY SHOT Revitalizer transportuje aktívne účinné látky do hlbších vrstiev pleti. Tam je ich účinok oveľa silnejší, ako by len pôsobili na povrchu pleti. 

Chcete viditeľný anti-aging účinok hneď teraz a bez čakania? Máme pre vás skvelé tipy

Čistenie s enzýmovým peelingom

Enzýmový peeling predstavuje nový trend čistenia pleti, má inovatívnu práškovú konzistenciu, ale mimoriadne silné účinky! Je obzvlášť vhodný pre citlivú pleť, pretože ju nedráždi mechanickými časticami, na ktorých sú postavené klasické peelingy. A znaky citlivosti vykazuje aj zrelá pleť – býva podráždená či začervenaná. 

Chcete viditeľný anti-aging účinok hneď teraz a bez čakania? Máme pre vás skvelé tipy

Okrem toho enzýmový peeling je zvlášť vhodný pre zrelú pleť kvôli svojmu zloženiu –  obsahuje bio aloe vera, ktoré dodá vašej pleti aminokyseliny, vitamíny a potrebné minerály, ktoré pleť potrebuje na to, aby bola zdravá a krásna. S enzýmovým peelingom bude vaša pleť ešte lepšie pripravená na anti-aging starostlivosť. A vďaka tomu nastúpia viditeľné výsledky oveľa rýchlejšie!