Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!

Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!

7. septembra 2020 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Už je to niekoľko rokov, čo Slovenky objavili čaro prírodnej kozmetiky. Prírodná nemecká kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND patrí v Nemecku k absolútnym špičkám. V posledných rokoch dokonca predbehla v predaji aj top svetové značky ako La Mer či Chanel. Rovnako sa jej darí aj na slovenskom trhu. Každý rok jej popularita narastá – veď medziročne rastie o viac ako 40-50%! Čím si získala značka ANNEMARIE BÖRLIND srdcia Sloveniek i mnohých slovenských celebrít? Nehovoriac o tom, že ju používajú aj mnohé prestížne kozmetické salóny.

Značka ANNEMARIE BÖRLIND je na Slovensku už 10 rokov

Značku prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND priniesla na Slovensko Henrieta Martinková. Bolo to v roku 2010. V tých časoch sa ženy ešte len zoznamovali s prírodnou kozmetikou. Henrieta však verila, že táto značka má potenciál, pretože bola viditeľne iná, prísne certifikovaná, zloženie tvorili najkvalitnejšie rastlinné ingrediencie a prinášala viditeľné výsledky, založené na rokoch vedeckých výskumov.

Ako vníma dnes ANNEMARIE BÖRLIND Henrieta Martinková?,,Pred 10 rokmi bola značka ANNEMARIE BÖRLIND neznámou. Vnímala ju len úzka skupina žien, ktoré si mohli dovoliť prémiovú kozmetiku. Dnes je dostupná pre všetky ženy, ktoré milujú kvalitu, očakávajú od kozmetiky výsledky a oveľa viac ako len nálepku „bio“. Okrem výsledkov a overenej kvality, chcú šetrné obaly, ochranárske postoje k prírode, tradíciu značky, overenú krajinu pôvodu, ktorá je v Nemecku. Ženy ju vnímajú ako vysoko kvalitnú, prémiovú,  inovatívnu, vedeckú značku, ktorá sa venuje aj sociálno-ekologickým projektom. Je šetrná nielen k našej pleti, ale aj k prírode a k našej planéte.”

Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!
Henrieta Martinková (vpravo) so svojím obchodným tímom v slovenskom sídle firmy ANNEMARIE BÖRLIND.

V časoch, keď bola prírodná kozmetika na Slovensku celkovo v plienkach, muselo byť náročné presadiť sa na trhu, ktorému vládla konvenčná kozmetika. Čomu vďačí Henrieta Martinková za úspech značky ANNEMARIE BÖRLIND na slovenskom trhu? ,,V prvom rade mojej osobnej viere, že ANNEMARIE BÖRLIND má pre ženy obrovský zmysel, že som verila a nevzdala to aj v neľahkých časoch. Dnes za úspechy vďačíme všetkým obchodným partnerom, predajcom,  prístupu celého obchodného tímu, marketingu a konzistentnej komunikácii. Vždy sme vysvetľovali hodnoty značky, aké „zlato“ ženy držia v rukách, keď sa povie ANNEMARIE BÖRLIND. Dnes už ANNEMARIE BÖRLIND nie je neznámou značkou. Ľudia, ktorí sa zaujímajú o prírodnú a vegánsku kozmetiku, veľmi dobre našu značku poznajú.“

Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!
Henrieta Martinková sa často zúčastňuje rozhovorov v rádiu. Na obrázku práve vedie rozhovor s rádiom Frontinus cez telefón z pohodlia svojej kancelárie v období najväčšej korona krízy.

Ako Henrieta Martinková uvádza ďalej:,,ANNEMARIE BÖRLIND je vďaka 60 ročnej tradícii a rokmi výskumu špecialistom na pleť, Dokonale poznajú všetky mechanizmy pleti, majú za sebou tím odborníkov, vedcov, či etnobotanikov, ktorí hľadajú stále nové a nové ingrediencie po celom svete. Ak ku tomu doplníme ich 60 rokov tradície a know-how vyrábať prírodnú kozmetiku, hovoríme o veľmajstrovi. Nie nadarmo má ANNEMARIE BÖRLIND prívlastok „Mercedes medzi prírodnými značkami“. Značka ANNEMARIE BÖRLIND si na Slovensku veľmi dobre vybudovala meno účinnej prírodnej kozmetiky, ktorej ženy veria, pretože vidia výsledky.”

Henrieta Martinková je uznávanou odborníčkou na prírodnú kozmetiku. Často prijíma pozvania na rozhovor o účinkoch prírodnej kozmetiky v televízii či rádiách, prednáša na konferenciach. Ako by teda zhodnotila preferencie žien pred 10 rokmi a teraz?,,Pred niekoľkými rokmi ženy neverili prírodným anti-aging krémom na tvár. Avšak postupom času sa preferencie zákazníčiek menili a medzi naše najvyhľadávanejšie produkty patria práve regeneračné, hydratačné, anti-agingové séra či krémy na minimalizáciu vrások, spevnenie a zvýšenie elasticity pleti. To je rozdiel medzi preferenciami zákazníčiek pred 10 rokmi a teraz.”

Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!
Henrieta Martinková bola pozvaná na rozhovor do Dámskeho klubu. Je totiž expertkou na prírodnú slnečnú kozmetiku.

Medzi najobľúbenejšie produkty patria 2-fázové shaky

2-fázové rastlinné shaky poskytujú špeciálnu starostlivosť pre pleť, ktorej nestačí klasická pleťová starostlivosť a vyžaduje si viac. Dokážu plnohodnotne nahradiť váš denný či nočný krém, ale môžete ich použiť aj ako podklad. Môžete si vybrať zo 4 shakeov – podľa toho, čo potrebuje vaša pleť:

  • 2-fázový aloe vera shake: obsahuje vitamíny, minerály a aminokyseliny pre namáhanú a dehydrovanú pleť
  • Energizér z pomarančových kvetov: obsahuje vitamín C pre osvieženie a oživenie pleti
  • 2-fázový hyaluron shake: obsahuje kyselinu hyalurónovú pre vyhladenie a zjemnenie vrások, poskytuje pleti hydratáciu
  • Revitalizér z ružových kvetov: obsahuje rastlinné kmeňové bunky pre obnovu a regeneráciu namáhanej pleti, zabraňuje odbúravaniu kolagénu
Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!

Značka ANNEMARIE BOÖRLIND prichádza každú chvíľu s inováciami

Horúcou novinkou od značky prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je 2-fázový aloe vera shake, ktorý získal prestížne ocenenie za inováciu BSB – European BSB Innovation Award v kategórii „Prírodné produkty“ a „Balenie. 

Tento 2-fázový aloe vera shake obsahuje aloe vera v BIO kvalite, ktoré pochádza zo sociálno-ekologického projektu ANNEMARIE BÖRLIND v Guatemale. Značka ním dáva prácu 250 ľuďom, za čo im platí spravodlivú mzdu a podporuje ich v nezávislosti. 

Značka ANNEMARIE BÖRLIND oslavuje 10 rokov na slovenskom trhu!

2-fázový aloe vera shake poskytuje upokojenie a hydratáciu namáhanej a dehydrovanej pleti. Obzvlášť si ho pochvaľujú ženy s citlivou pleťou. Obsahuje šťavu z listov aloe vera, ktorá je kokteilom vitamínov, minerálov a aminokyselín. Spolu s botanickou kyselinou hyalurónovou zadržuje v pleti vlhkosť, vyhladzuje ju a poskytuje jej upokojenie. Obsahuje aj ďalšie prírodné poklady, napríklad jojobový olej, rybízový olej a extrakt z balónovej vínnej révy.