Vytvorte si doma svoj beauty salón a spravte si profesionálne ošetrenie pleti!

Vytvorte si doma svoj beauty salón a spravte si profesionálne ošetrenie pleti!

30. marca 2020 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Veľa žien chodí pravidelne na kozmetiku, čo je naozaj chvályhodné. Avšak kozmetické salóny sú na nejakú dobu z pochopiteľných dôvodov zavreté. Nezúfajte, o svoju pleť sa dokážete vhodne postarať aj sama! Vytvorte si svoj vlastný beauty salón u seba doma. Stačia vám na to správne produkty pleťovej starostlivosti. Prinášame vám kompletný návod, ako si spraviť profesionálne salónne ošetrenie doma!

Ako si spraviť ošetrenie pleti ako v profesionálnom salóne?

1.PEELING na čistenie pleti


Ako začína vaša kozmetička ošetrenie pleti? Čistením! Preto začnite enzýmovým peelingom. Pred každou kúrou je potrebné vyčistiť pleť do hĺbky a zbaviť ju odumretých buniek, nečistôt a iných ,,suvenírov”, ktoré na povrchu pleti nemajú čo robiť.

Aj vtedy, ak máte citlivú pleť. Po peelingu je pleť dokonale čistá a lepšie pripravená prijať následnú starostlivosť. Peeling totiž dokáže našu pleť zmäkčiť, prekrviť a jednoducho viac otvoriť, vďaka čomu sa krémy vstrebávajú lepšie.

Prelom v kozmetike spôsobili prírodné peelingy, ktoré neobsahujú mechanické častice ani mikroplasty. Dokáže vyhladiť pleť, zásobiť pleť aminokyselinami, kontrolovať lesk, ale má aj anti-aging účinky.

Vytvorte si doma svoj beauty salón a spravte si profesionálne ošetrenie pleti!

Enzýmový peeling predstavuje nový trend čistenia pleti, má inovatívnu práškovú konzistenciu, ale mimoriadne silné účinky! Spraví vám rovnakú službu ako peeling v profesionálnom salóne.

Je obzvlášť vhodný pre citlivú pleť, pretože ju nedráždi mechanickými časticami, na ktorých sú postavené klasické peelingy. Okrem toho tento práškový zázrak obsahuje bio aloe vera, ktoré dodá vašej pleti aminokyseliny, vitamíny a potrebné minerály, ktoré pleť potrebuje na to, aby bola zdravá a krásna.

2.KONCENTRÁT s aktívnymi účinnými látkami pre okamžité výsledky


Po peelingu doprajte svojej pleti intenzívnu kúru vo forme koncentrovaným aktívnych prírodných ingrediencií. Koncentráty by vo vašom domácom beauty salóne nemali chýbať! Sú to malé injekcie krásy s koncentrovaným obsahom aktívnych účinných látok.

Vďaka svojmu zloženiu sú ich účinky viditeľné už za krátky čas! Koncentrát je cielenou starostlivosťou podľa typu vašej pleti. Hydratácia, anti-aging, vitamíny pre pleť, zmatnenie či SOS starostlivosť o podráždenú pleť – koncentrát vyživí každý typ pleti a dodá jej presne ten kokteil účinných látok, ktorý aktuálne potrebuje. Preto sú obzvlášť vhodné pre krátkodobú intenzívnu kúru.

Doma dosiahnete najlepší účinok vtedy, ak svoju pleť pripravíte a dôkladne vyčistíte enzýmovým peelingom, následne naneste koncentrát podľa typu pleti. Kým je pleť vláčna, naneste pleťovú masku podľa typu pleti.

Vtedy má koncentrát najlepšie možné podmienky pre svoje pôsobenie a výsledky uvidíte už v krátkom čase. Pôsobí aj ako transportér účinných látok v maske do hĺbky pleti.

V prípade domáceho profesionálneho ošetrenia sa koncentrát nanáša pred aplikáciou masky, ale za bežných okolností ho môžete používať denne aj pod pleťový krém.

Vytvorte si doma svoj beauty salón a spravte si profesionálne ošetrenie pleti!

3.PLEŤOVÁ MASKA pre starostlivosť do hlbších vrstiev pleti


Po peelingu a koncentráte nasleduje pleťová maska. Opýtajte sa na ňu svojej kozmetičky. Sú zázrakom v pleťovej starostlivosti! Tajomstvo je v mechanizme ich pôsobenia. Totiž pleťová maska vytvorí teplo na pokožke, vďaka čomu dokážu aktívne látky preniknúť do hlbších vrstiev pokožky.

Teplo spôsobí, že sa kapiláry otvoria a prekrvia. To je ideálny stav na to, aby účinné látky z masiek mohli prejsť hornými vrstvami pokožky do vnútorných vrstiev, kde vykonajú svoju prácu účinné aktívne látky.

Pre profesionálnu starostlivosť na doma odporúčame nezmývateľné pleťové masky, ktoré môžete nechať pôsobiť celú noc. Senzitívna krémová maska je ideálna pre citlivú pleť, ale oceníte ju aj vtedy, keď vaša podráždená pleť potrebuje upokojiť či akútnu hydratáciu. Obsahuje vzácny olej z ríbezlí a balónovca, ktorý má protizápalové a analgetické účinky.

Vytvorte si doma svoj beauty salón a spravte si profesionálne ošetrenie pleti!

Zázrakom v starostlivosti je prémiová anti-aging krémová maska, s ktorou dosiahnete výnimočné anti-aging účinky už za krátky čas. Ak chcete znásobiť jej účinok, aplikujte najprv anti-aging koncentrát a následne, kým je pleť ešte vláčna aplikujte anti-aging masku.

Vďaka príjemnej textúre ju budete používať naozaj často! Dokáže stimulovať obnovu a regeneráciu pleti, čím vyhladí vrásky a posilní kontúry. Navyše má prémiový dizajn, ktorý dodá vášmu domácemu salónu šmrnc 😉

4.HYALURÓNOVÉ OBKLADY NA OČI na osvieženie unavených očí


Keď sa pleťová maska dobre vsiakne, je čas sa postarať aj o svoje očné okolie. Očné okolie potrebuje špeciálnu starostlivosť. Pokožka v okolí očí je tenšia a citlivejšia ako zvyšné časti tváre. Preto k nej musíte pristupovať veľmi šetrne a snažiť sa o intenzívnu hydratáciu, aby nezačala starnúť predčasne, čo by znamenalo vznik vrások.

Urobte si doma domáci „wellness“ a doprajte si očnú masku v podobe hyalurónových obkladov na oči s obsahom botanickej kyseliny hyalurónovej. Majú gélovú konzistenciu, ktorá príjemne chladí a vypĺňajú vrásky. Očné obklady odbúrajú aj opuchy, a známky únavy či stresu sú preč!

Vytvorte si doma svoj beauty salón a spravte si profesionálne ošetrenie pleti!

Na pružnosť a a vyhladenie pleti má vplyv kolagén, ktorý sa vekom ,,vytráca” z pokožky. V 40-tke ho máme o 40% menej ako v mladom veku! Kolagén v našej pleti vyživuje kyselina hyalurónová, ktorá sa prirodzene nachádza v pleti.

Ale vekom jej máme menej, preto musíme svojej pleti pomôcť a doplniť juž zvonku. Pospájali ste si súvislosti? Pokožka v okolí očí je tenšia ako zvyšok tváre, preto je tento problém o to vážnejší!