[VIANOČNÉ BEAUTY TIPY]: Nechajte si poradiť od Ivany Gáborík a Katky Jakeš

[VIANOČNÉ BEAUTY TIPY]: Nechajte si poradiť od Ivany Gáborík a Katky Jakeš

2. decembra 2019 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Vianoce sa blížia a my už stresujeme, aby bolo všetko perfektné nachystané, darčeky nakúpené a my krajšie ako inokedy. Vieme, že máte pred Vianocami iste veľa povinností, preto sme pre vás zozbierali niekoľko vianočných beauty tipov, vďaka ktorým zažiarite. Oslovili sme Ivanu Gáborík a Katku Jakeš, aby vám prezradili svoje vianočné beauty tipy. S radosťou sa o nej podelili!

Beauty tip od Ivany Gáborík

Ivana Gáborík je nádherná žena,ktorú sledujú mnohé Slovenky na Instagrame a hltajú jednu fotku za druhou. Ivana vyskúšala pleťovú masku na tvár. A čo na ňu hovorí? ,,Anti-aging krémová maska je absolútny favorit, ktorý pleť okamžite vyhladí, zregeneruje a vypne. Dokonca ju môžete nechať na pleti pôsobiť celú noc, pretože sa nezmýva. Jej účinky je na pleti cítiť okamžite, lebo pracuje aj hlboko pod povrchom pleti. Okrem toho vyzerá ako šperk vo vašej kúpeľni.”

A my musíme súhlasiť, pretože jej balenie pôsobí naozaj luxusne. Masku si pokojne môžete vystaviť na nočnom stolíku, krátko pred spaním ju naniesť a nechať pôsobiť celú noc. Ivana to má odskúšané.

[VIANOČNÉ BEAUTY TIPY]: Nechajte si poradiť od Ivany Gáborík a Katky Jakeš
Vianočná sada anti-aging

Táto zázračná pleťová maska sa dá kúpiť vo vianočnom balíku spolu s 2-fázovým hyalurónshakeom a so sérom na vačky a tmavé kruhy pod očami. Ivana si okrem masky vyskúšala aj 2-fázový hyalurónshake, ktorý zásobí pleť vodou a vyplní jemné vrásky. Čo na neho hovorí? ,,Pleť okamžite napije, rozžiari a vyplní. Môžete ho používať samostatne namiesto krému alebo ako sérum pod denný či nočný krém.” 

Katka Jakeš a jej vianočný beauty tip

Katka Jakeš je krásna a chic mamina malej dcérky Izabelky. Nedávno objavila enzýmový peeling, na ktorý nedá dopustiť.Poradila jej ho kamarátka a obchodná partnerka Ivana Gáborík: ,,Už som poskúšala veľké množstvo produktov od Annemarie Börlind a nechápem, ako som mohla vynechať tento enzýmový peeling! Pleť vám natiahne tak, že sa budete cítiť ako tínedžerka a budete ďakovať osudu, že ste ho objavili!“

[VIANOČNÉ BEAUTY TIPY]: Nechajte si poradiť od Ivany Gáborík a Katky Jakeš
Katka Jakeš a jej obľúbený enzýmový peeling

Katka si ho obľúbila hlavne preto, že tento enzýmový peeling hĺbkovo čistí, zjemňuje a hydratuje. Navyše neobsahuje ani mechanické peelingové častice, vďaka čomu je vhodný aj pre citlivú pleť. Ako vidno na Katke, celá doslova žiari. 

Čo ako mamina malej dcérky Izabelky odporúča ďalším maminám a ženám, na ktorých je vidno únavu? ,,Energy nature sérum odporúčam na vačky a tmavé kruhy pod očami, ktoré využijú všetky busy ženy alebo nevyspaté mamičky. Očné okolie dostane obrovskú dávku energie a sviežosti, tmavé kruhy či opuchy zmiznú a dokonca sa vyhladí aj očné okolie.”

Myslíme si, že toto sérum na vačky a tmavé kruhy pod očami Energy Nature budú potrebovať všetky ženy pred Vianocami. Každá z nás sa snaží pripraviť svojej rodine nádherné sviatky a nezabudnuteľnú atmosféru. Nezabudnite však pri tom na seba 🙂