60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

25. novembra 2019 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Ktorý produkt našej certifikovanej prírodnej kozmetiky sa predáva celosvetovo najviac? Aká produktová línia je najdlhšie na trhu? Na tieto a ďalšie otázky sa dozviete odpoveď v šiestej, záverečnej časti našej série blogov „60 vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli”.

Ak ste prečítali doposiaľ všetkých päť častí nášho blogového seriálu o spoločnosti Börlind, ktorá vyrába certifikovanú prírodnú kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND, pravdepodobne už patríte medzi skutočných odborníkov na túto kozmetiku, ktorá sa v Nemecku predáva viac než prestížny Chanel. Viete, kto značku ANNEMARIE BÖRLIND založil, koľko ocenení sme získali za inovatívnosť našich produktov aj to, koľko druhov rias obsahujú naše kozmetické prípravky a mnohé ďalšie zaujímavosti. V tejto poslednej časti vám priblížime náš sortiment a prezradíme, ako môžete pomôcť aj pokožke, ktorá je extrémne precitlivená. Tak poďme na to.

Fakt číslo 51:

Viete, kde sídli centrála značky ANNEMARIE BÖRLIND pre Slovensko a Českú republiku? Možno vás prekvapí, že v Poprade. Áno, práve odtiaľto doručujeme naše kozmetické produkty do obidvoch krajín. Kúpiť si ich môžete cez náš e-shop alebo prostredníctvom našich obchodných partnerov – beauty salónov, lekární, kliník estetickej medicíny, bio obchodov či internetových obchodov.

Fakt číslo 52:

60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

Najpopulárnejším a najpredávanejším kozmetickým produktom ANNEMARIE BÖRLIND v online svete sú celosvetovo naše Hyalurónové hydratačné obklady na oči. Majú okamžitý účinok, úžasne hydratujú, osviežia a vypnú pokožku očného okolia, takže ich milujú tisíce ľudí po celom svete, aj mnohí influenceri a známe osobnosti svetového meradla.

Fakt číslo 53:

60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

Našou najstaršou systematickou pleťovou starostlivosťou je línia LL Regeneration. Môžete ju nájsť na policiach obchodov už od roku 1974. Receptúra kozmetických prípravkov tejto línie patrí medzi našej najprísnejšie strážené tajomstvá. Skratka „LL” znamená Lady Lind, tak sa mala táto produktová línia pôvodne volať, nakoniec sme zvolili skratku „LL.”

Fakt číslo 54:

60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

Našim najpredávanejším kozmetickým produktom je Regeneračný denný krém z línie LL Regeneration. Obsahuje patentovaný LL biokomplex, ktorý stimuluje obnovu kožných buniek a viditeľne regeneruje pleť. Na Slovensku a v Čechách patrí k našim bestsellerom aj hydratačný Dvojfázový hyalurónový shake, ktorý pleť doslova vypije.

Fakt číslo 55:

Máme pomerne široký a rozmanitý sortiment starostlivosti o očné okolie. Nájdete v ňom produkty pre očné okolie, ktoré je: citlivé, dehydrované, trápia ho opuchy či kruhy pod očami alebo vrásky. Súčasťou každej produktovej línie – či ide o citlivú, zrelú, zmiešanú či suchú pleť a pod. – je aj krém na očné okolie plus ďalšie, ktoré vyslovene riešia potreby pleti. Vyberie si skutočne každý.

Fakt číslo 56:

60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

Súčasťou vizuálov produktových línii LL Regeneration, Aquanature, Mischaut a Energynature je guľatá sklenená nádoba, v ktorej sa nachádzajú rastliny, ktoré sú aktívnymi látkami v týchto prípravkoch. Tento vizuál je jedinečná vec, ktorú sme si dali navrhnúť a vytvoriť špeciálne pre nás, nič podobné nemá nikto iný.

Fakt číslo 57:

Naše výrobky používajú a sú nimi nadšené mnohé slovenské i české ženy, dokonca aj známych mien. Kozmetiku ANNEMARIE BÖRLIND pozná a používa napríklad herečka a spisovateľka Bibiana Ondrejková, moderátorka Erika Barkolová, speváčka Lina Mayer, extanečnica Katarína Jakeš Štumpfová či jej tanečná kolegyňa Ivanka Gáborík (Surovcová), česká herečka Martina Preissová či Andrea Pomeje. 

Fakt číslo 58:

Hoci by sa mohlo zdať, že výrobky kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND sú primárne určené pre ženy, v našom sortimente si prídu na svoje aj muži. Nájdete tu vyslovene produktovú líniu FOR MEN a tiež unisex pleťové línie s neutrálnou vôňou, napríklad hydratačnú radu AQUANATURE, ktorú často používajú aj muži.

Fakt číslo 59:

U našich obchodných partneroch (v predajniach, lekárňach, na klinikách a pod) pravidelne organizujeme takzvané Beauty Days alebo Dni krásy s ANNEMARIE BÖRLIND. Je to príležitosť, kde sa môžete zoznámiť s našou kozmetikou, vyskúšať výrobky, nechať si od našej profesionálnej beauty konzultantky poradiť pleťovú starostlivosť na mieru vášmu typu a potrebám pleti. Súčasťou výnimočného Dňa krásy bývajú aj darčeky, súťaže či zľavy. Organizujeme ich po celom Slovensku a tešia sa veľkej popularite. Sledujte náš Facebook, kde pravidelne zverejňujeme dátumy a miesta našich Dní krásy.

Fakt číslo 60:

60. vecí, ktoré ste o ANNEMARIE BÖRLIND určite nevedeli: 6. Časť

Okrem značky certifikovanej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty vyrábame a vlastníme prírodnú dermatokozmetiku DADO SENS. Tá sa špecializuje na šetrnú starostlivosť o najcitlivejšie stavy pokožky. Dermatologicky testovanú pleťovú starostlivosť na prírodnej báze sme vyvíjali a testovali mnoho rokov tak, aby dokázala účinne vracať mimoriadne citlivú a problematickú pleť do jej prirodzenej rovnováhy. Tak, aby ste sa cítili viditeľne krásne.