Pýta si vaša pleť viac?

Pýta si vaša pleť viac?

19. februára 2019 Off Od AnnemarieBorlind.sk

Vyhladenie vrások, dodanie vlhkosti, upokojenie podráždenia, oživenie mdlej pleti či stiahnutie pórov - naši beauty bojovníci si s tým dokážu okamžite a účinne poradiť.

Prečo by ste si okrem denného, nočného či očného krému, odličovacieho mlieka a ďalších nevyhnutných kozmetických prípravkov mali vziať na mušku aj extra starostlivosť v podobe masiek a koncentrátov? Načo vlastne slúžia a naozaj sa bez nich nezaobídete? V tomto článku vám ich priblížime. 

Ako napovedá ich názov a obal, beauty shoty s obsahom vzácnych rastlinných ingrediencií vo vysokej koncentrácii, sú okamžitou injekciou pre vašu pleť. Tieto koncentráty s ľahkou textúrou a krásnou vôňou môžete použiť kedykoľvek, keď si to vaša pleť vypýta. Slúžia na to, aby okamžite a viditeľne riešili problém pleti, ktorý vás aktuálne trápi.

Koncentráty Beauty Shots môžete zaradiť do svojej každodennej rannej rutiny a nanášať ich po očistení a tonizácii pleti pred nanesením krému. Vďaka ich prítomnosti na vašej pokožke bude účinok krému intenzívnejší a zároveň sa vám bude ľahšie nanášať a vstrebávať. Niektoré naše klientky ich dokonca nosia celý deň v kabelke a používajú ich ako S.O.S. pomoc, keď potrebujú pleť okamžite hydratovať, vypnúť či upokojiť.

Pýta si vaša pleť viac?

Intenzívne beauty masky sú zasa extra starostlivosťou, ktorou by ste si mali pleť rozmaznávať pravidelne, ideálne raz do týždňa. Doprajú pokožke to, čo jej chýba a postarajú sa o to, že bude pôsobiť žiarivo, zdravo a plná života. 

Aj pleťové masky môžete používať samostatne.

Najlepšie im to však ladí, keď Beauty Shots a beauty masky používate spolu, pretože jedny pomáhajú zosilniť účinok druhých. 

Pýta si vaša pleť viac?

Ako ich treba používať? 

Po očistení si na pleť najprv aplikujte koncentrát s účinkom, aký potrebujete dosiahnuť. Všetky Beauty Shots majú ľahučkú, „vodnatú” textúru, dobre sa nanášajú, pretože slúžia ako transportéri účinných látok do hlbších vrstiev pleti - v tomto prípade tam privedú vysoko koncentrované látky z beauty masky. 

Následnou aplikáciou beauty masky sa účinok náramne zvyšuje a terapia tak pracuje aj hlboko pod povrchom pleti.

Aká kombinácia je pre vás najvhodnejšia? 

Ak potrebujete vyhladiť vrásky a línie, vypnúť pleť a celkovo omladiť zrelšiu pleť, siahnite po dvojich Beauty Shot Anti-aging a Anti-aging krémovej nezmývateľnej maske. 

S únavou a mdlým vzhľadom vám pomôže okamžitá dávka vitamínov v podobe vitamínového koncentrátu Beauty Shot Vitamin a Vitam DUO maska.

Na podráždenú, začervenanú precitlivenú pleť pôsobí nesmierne upokojujúco Sensitívny koncentrát v spojení so Sensitívnou krémovou maskou. Ukľudní ju, odstráni začervenanie. Táto kombinácia sa dokonca používa aj v kozmetických salónoch po niektorých ošetreniach na upokojenie podráždenej pleti.

Pýta si vaša pleť viac?
Pýta si vaša pleť viac?

Mastnotu, rozšírené póry a akné rieši koncentrát Beauty Shot Skin&Pore Balancer a Čierna maska 2v1, ktoré bojujú proti nadmernej produkcii mazu a vracajú rozhádzanú pleť do rovnováhy. Pokožka zmatnie, póry sa stiahnu a pleť je na dotyk jemnejšia a hladšia.

Vašu vysušenú pokožku doslova zachraňuje kombinácia koncentrátu Beauty Shot Hydro Booster a Hydro gélovej masky. Dajú poriadne napiť pleti, ktorá potrebuje okamžitú, veľkú dávku vlhkosti. Niektoré zákazníčky dokonca zaznamenali po použití koncentrátu Beauty Shot Hydro Booster efekt prirovnateľný k účinkom po aplikácii kyseliny hyalurónovej.

Keď to podčiarkneme a podtrhneme, od istého veku jednoducho základná pleťová starostlivosť nestačí. Ak chcete stále pôsobiť ako dievčatko, s rozžiarenou hebkou pleťou, akú vám okolie bude závidieť, tieto kozmetické vychytávky by vo vašom kozmetickom arzenáli jednoducho nemali chýbať. Viditeľné výsledky zbadáte už po krátkej dobe používania, navyše nádherne voňajú a krásne vyzerajú, takže sa pri ich používaní budete cítiť a vyzerať ako bohyne. Ani nehovoriac o tom, že nezaťažujú vašu pokožku ani túto planétu ďalšou nadbytočnou chémiou.

Pýta si vaša pleť viac?
Pýta si vaša pleť viac?