Hľadáme nové posily do nášho tímu v Poprade! Pozrite si ponuku.

-30%

Anti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO

Hodnotenie:
100%
SKU:603186
Bežná cena 47,90 € Znížená cena 33,53 €
Získajte jasnejšiu a vyrovnanú pleť s anti-pigmentačným sérom a opaľovacím fluidom SPF 30. Sada poskytuje účinnú ochranu a starostlivosť o (nielen) citlivú pokožku, predovšetkým počas letných mesiacov, keď je pokožka vystavená intenzívnemu slnečnému žiareniu.
Dostupnosť: Skladom
SKU
603186

Táto sada anti-pigmentačného séra a opaľovacieho fluidu SPF 30 je ideálnym spojením dvoch produktov, ktoré spolu účinne chránia a starajú sa o vašu pokožku, najmä počas letných mesiacov, keď je vystavená zvýšenému slnečnému žiareniu.

Sada obsahuje:

Anti-pigmentačné sérum 50 ml je bohaté na unikátne aktívne zložky, ktoré cielene pôsobia na redukciu pigmentových škvŕn a zároveň pomáhajú dosiahnuť jasnejší a rovnomernejší tón pleti. Jeho pravidelné používanie môže prispieť k výraznému zlepšeniu vzhľadu pleti nielen na tvári, ale aj na krku a dekolte. Testovanie produktu preukázalo, že po 28 dňoch používania dochádza k 273% zvýšeniu rovnomernosti pleti, k 88% redukcii procesu pigmentácie a k 52% redukcii hladiny melanínu v pigmentových škvrnách.

Opaľovací fluid SPF 30 25 ml je špeciálne vyvinuté pre (nielen) citlivú pokožku, poskytujúc účinnú ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Jeho unikátna formula z prírodnej dermokozmetiky od DADO SENS je vhodná aj pre tých, ktorí trpia alergiami na slnko, fotodermatózou, rosaceou alebo akné. Okrem toho, že poskytuje efektívnu UV ochranu, pomáha chrániť bunky pred poškodením spôsobeným slnkom.

Hlavné výhody tejto sady nezahŕňajú len hydratačné a výživné účinky, ale aj ochranu pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a predčasné starnutie pokožky. Sada je navrhnutá tak, aby uspokojila vysoké nároky citlivej pleti a poskytovala jej potrebnú starostlivosť a ochranu.

Vlastnosti:

  • Chráni pred UV žiarením.
  • Vhodné aj pre citlivú pleť.
  • Redukuje hladinu melatonínu v pigmentových škvrnách.

Vedeli ste?

Základom všetkých produktov Annemarie Börlind a Dado sens je čistá, chemicky neošetrená voda (bez chlóru či pesticídov) zo zdroja prameniaceho v hĺbke 166 metrov, ktorá je bohatá na minerálne látky.

Aplikácia:

Anti-pigmentačné sérum
Sérum sa nanáša na očistenú pokožku pred použitím krému alebo hydratačného séra.

Opaľovacie fluid SPF 30
Naneste dostatočné množstvo pred slnením a pravidelne opakujte, najmä po plávaní. Oblečenie môže ostať zafarbené, preto minimalizujte kontakt s textíliou. Nepoužívajte na silne poranenú pokožku.

Podrobnosti
SKU603186
UrčeniePleťové séra, fluidy, Slnečná ochrana
EAN4011140217339
VýrobcaDADO SENS
Typ pletiAnti-aging
Balenie50 ml + 25 ml
DermostarostlivosťSady a sety
Write Your Own Review
Hodnotený produktAnti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO
Your Rating