-17%
Novinka

Anti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO

Hodnotenie:
100%
SKU:603186
Bežná cena 47,90 € Znížená cena 39,90 €

Exkluzívna sada s produktom ZADARMO. Prémiová starostlivosť, ktorá je ideálnou voľbou na ochranu pleti pred tvorbou pigmentových škvŕn. Jedinečné prírodné aktívne látky, ktoré vašu pleť rozjasnia.

Dostupnosť: Skladom
SKU
603186

Sada Anti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO

Pravidelným používaním produktov sady sa redukujú starecké a pigmentové škvrny. Koreňa sladkého drievka inhibuje proces pigmentácie a znižuje syntézu melanínu. Hydratačná kyselina hyalurónová a vyživujúce bambucké maslo tiež chránia prirodzenú kožnú bariéru. S komplexom SymUrban™ ponúka DADO SENS SUN dermatologicky vyvinutú ochranu pred slnkom pre citlivú pokožku náchylnú na alergie. Vhodné pre citlivú pokožku s vysokými nárokmi.

Hlavné výhody sady:

  • Má hydratačný a výživný účinok.
  • UV ochrana.
  • Ochrana buniek.

Set obsahuje:

Anti-pigmentačné sérum 50 ml obsahuje množstvo jedinečných aktívnych látok, ktoré pomáhajú rozjasňovať a redukovať viditeľnosť pigmentových škvŕn. Môže byť použité na tvár, krk a dekolt. Jeho pravidelné používanie môže pomôcť zlepšiť vzhľad pleti a dodávať jej rovnomerný tón.

Opaľovacie fluid SPF 30 25 ml od prírodnej dermokozmetiky DADO SENS, určené na citlivú pokožku a pokožku náchylnú k slnečným alergiám a fotodermatóze, tiež pre ľudí trpiacich rosaceou a akné.


DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0%

Podrobnosti
SKU603186
EAN4011140217339
VýrobcaDADO Cosmed GmbH.
Balenie50 ml + 25 ml
KategóriaSady a sety, darcekove-sady
Write Your Own Review
Hodnotený produktAnti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO
Your Rating